Kenga qe jam duke degjuar..

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 1 Aug 2015.

 1. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

   
  Nela0 and Airbourne like this.
 2. snatch

  snatch Dictum Factum

   
  Step and Airbourne like this.
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  MASsive,passive>Devil FEEL=HAIL to...  TIMO MAAS > Buon Apetit and............

  Naten e mire.
   
 4. bobo

  bobo marksist-enverist

  Kole Biter Shiroka-Jo. (1961)
   
 5. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  BfM...  MUSIC.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.......Cid always delivers!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Que BOMBA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, por dios ! .

  PS.....shkruesi eshte APET ne predhe FORM, ne po del per SPORT--------------------------- natyror.
  Tschyss.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po lexut AIRBOURNE.....  rrasini tallava,tubime,skiponja dhe ....tralala.

  GREATE.

  Lakunoc.
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ein Mensch ohne Menschenliebe, was hilft dem die Form? Ein Mensch ohne Menschenliebe, was hilft dem die Musik?  Chinesischer..... PHILOSOPH.
  PS....POSHTE fashistat ZGJEBARAKE albo**** PISA....BACILjane.

  KLM.
   
  Last edited by a moderator: 17 Sep 2019
 11. Nela0

  Nela0 Primus registratum

 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kreativiteti -...................................çfarë është?  Në fushën e hulumtimit , është arritur përkufizimi i mëposhtëm: krijimtaria është aftësia për të krijuar diçka që është e re. Në vend të "ri" shpesh përdoret termi...... rrallë mendohet, apo të "dobishëm" ose "të përdorshëm" =të përshtatshëm.

  FAZIT:entweder man ist es oder man ist es...... eben nicht.
  LG.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ich seh' dich an und mir wird schlecht
  gjithandej copa mishi dhe vjell.
  Ich schau' dir tief in das Geschlech(apo FYTYREN)
  Und die Knie werden weich,(apo me thyhen)....GJYMTYRET.  RAMMSTEIN.
   
 14. snatch

  snatch Dictum Factum

   
  Airbourne likes this.
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sec me thote nje IQ qe pas <kingave> ilire,fshihen ....PROS**** nga canada-ja.  DANKE SEHR.
   
  Last edited by a moderator: 5 Oct 2019
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pasqyra e prindit eshte femija...thone.
  Po te SHIKOSH cuna te VDEKUR dhe SHEMTIRA,i kane ngjare te SEMES,apo *** ka Permeti.  Naten e mire
   
  Last edited by a moderator: 29 Sep 2019
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ne greqi** ke emigruar,
  si **** e persekutuar
  ne fransua ke udhetuar
  dhe ne canada je *******
  ftyr e QELBEZUAR.  GREATE.
   
  Last edited by a moderator: 5 Oct 2019
  Step likes this.
 18. Auburn

  Auburn Primus registratum

 19. Auburn

  Auburn Primus registratum

   
  Artin likes this.
 20. Artin

  Artin Papirus rex

   
  Auburn likes this.

Shpërndajeni këtë faqe