Kenga qe je duke degjuar tani...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga alinos, 21 Nov 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida likes this.
 2. florida

  florida Forumium praecox

  ti qenke femer fatale .....
   
 3. florida

  florida Forumium praecox

  kush eshte engjelli yt moj sweety???
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  elvis moj goce elvisi kush tjeter....
   
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  abs likes this.
 8. draizer

  draizer Forumium maestatis

  .............

   
  Sweety el likes this.
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 10. hrisi

  hrisi Forumium praecox

 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 13. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kam cuar ne youtube dhe po ndegjoj kengen e Rozana Radit Kiss me Rozy,me pelqen kjo kenge dhe me kujton nje person te cilin e dua aq shume dhe pres me padurim qe ta shoh perseri se me ka marre malli per te(N),jeta ime.
   
 14. hareid

  hareid Papirus rex  Kete kenge e degjova sonte dhe me pelqeu
   
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 16. *romeo*

  *romeo* Primus registratum

 17. *romeo*

  *romeo* Primus registratum

 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 20. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ...........

   
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe