Kenga qe ju ngre moralin.....

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Petroninsja, 19 Nov 2002.

 1. IgLi

  IgLi Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  Holiday - Scorpions
   
 2. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  Kemi DHe Napolonin ...
   
 3. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  HELLOWEEN - Hey Lord
   
 4. aurora

  aurora Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  kenga qe me pelqen
  1-perdono(tiziano fero)
  ka dhe te tjera...
   
 5. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  Timi Burbuqes - Po kno qyqja n'byth t'ullinit

  Kjo ma nre fort moralin vallaj /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 6. Sulo_Kapedani

  Sulo_Kapedani Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  kenga "Mbahu nene mos ki frige se ke djemt ne Amerike" nga shkurte Fejza /pf/images/graemlins/smile.gif :rockband: :rockband: :rockband:
   
 7. Vegim

  Vegim Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  | Ilir Shaqiri
  |
  |
  |
  V
   
 8. Vegim

  Vegim Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  | Ilir Shaqiri
  |
  |
  |
  V
   
 9. babyboy

  babyboy Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  Cam'ron - Hey Ma
  BBMak - Out Of My Heart(Into Your Head)
  Tommy Lee - Hold Me Down
  Nelly - Ride Wit Me
  Our Lady Peace - Somewhere Out There
   
 10. babyboy

  babyboy Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  Plus te gjitha kenget e Creed!
   
 11. J.I.

  J.I. Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  une creed nuk para i degjoj se nuk eshte lloji i muzikes qe preferoj po kengen "sacrifice" e kane qare.vjet videoklipin e tyre e perdora ne provimin e anglishtes se ishte teper abstrakt e gjithe simbole.kujt i shkonte mendja qe kengetari perfaqesonte krishtin. /pf/images/graemlins/smile.gif edhe tektin e kishte te lezetshem megjithese pak mbaj mend tani.dicka mbi my sacrifice me duket...apo jo? :confused:
   
 12. disku

  disku UNI

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  the eye of the tiger--survivor....
   
 13. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  une po them kto kenget e çastit he per he

  - Welcome home (senatorium)- Metallica
  - Orion (strumentale)- Metallica
  - One fine day - Offspring
  - The kids aren't allright - Offspring
  - E di se do t'vish- Elita 5
  - Burn - The cure

  ne pergjithsi Metallicat dhe muzika rock, grunge dhe hard rock.
   
 14. oneo

  oneo Forumium praecox

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  Kenga "Enver Hoxha Tungjatjeta"

  ps.: mos e merrni per fryme politike.

  Nese ka ndonje qe do ndonje kenge te Enver Hoxhes te me shkruaje nje PM
   
 15. Essenza

  Essenza Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  ej po versioni i Mad House per Like a prayer si ju duket per moral... as une sdu me u flliq /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 16. Essenza

  Essenza Primus registratum

  Re: Kenga qe ju ngre moralin.....

  ej po versioni i Mad House per Like a prayer si ju duket per moral... as une sdu me u flliq /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 17. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Kur jam e trishtuar moralin ma ngrene kenget melankolike(te trishtuara)kur jam me humor(kenge moderne)kur jam e vetmuar(kenge dashurie)kur jam me nerva(kenge rrepi)kur jam e qete(kenga e pare qe me vjen ne mendje)..............
   
 18. Sinner

  Sinner Gentleman

  Aerosmith - I dont wanna miss a thing. tani do e degjoj se kam pak nevoje per ngritje morali
   
  dr love likes this.
 19. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  Per mua , Metallica... !
   
  dr love and Sinner like this.
 20. dr love

  dr love Locus omnem

   
  Sinner and Trea like this.

Shpërndajeni këtë faqe