Kenga qe ju ngre moralin.....

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Petroninsja, 19 Nov 2002.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  Rornela and dr love like this.
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dr love likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  dahlia and dr love like this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  Rornela likes this.
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Funky GI dhe kenge folk juzni vetar Sarajevo!
   
 6. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  ''ne jemi ndryshimi,perpara''
   
  scadarsko likes this.
 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Hahahaha me ne fitojn te gjithe slogan i PD-se!
   
  Aquarius likes this.
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  Rornela likes this.
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Na ven bjelo dugme po ke munci hrvato!
   
  Hektor12 likes this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  bijelo dugme eshte boshnjak si grup .
  ok ja do e ve
   
  scadarsko likes this.
 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Zeljko Bebek hrvat eshte shoku......hvala druze!
   
 12. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Skadarsko kape;

   
  scadarsko likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  tashi une kroat ketu kam jane kroate te Bosnjes mbase shoku, keta thone qe eshte grup Boshnjak.. ja te gjej nje kroate prit...
   
  scadarsko likes this.
 14. Rornela

  Rornela Forumium praecox

  :kerce:
   
  Hektor12 likes this.
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po bre bosancima Jane pour glumac hrvat est bebek
   
  Hektor12 likes this.
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ne moj to.........samo korona ima na hrvati
   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem  per scadarskon edhe kjo kroate eshte ...
   
  scadarsko likes this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Po ke mundesi veje Kemal montena me kengen sofra...... flm
   
  Hektor12 likes this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahhaha
   

Shpërndajeni këtë faqe