Kenga qe ju perfaqeson ne keto caste!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Mirabel, 15 Oct 2015.

 1. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 2. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 4. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

   
  Airbourne likes this.
 5. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 6. POKER

  POKER Forumium maestatis

   
  Alivia likes this.
 7. POKER

  POKER Forumium maestatis

   
  TinkerBell likes this.
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Edhe rete i kane shpikur shqiptaret....

  Por kur je IDIOT i beson.
  Noten.
  GREATE.
   
 9. shefki

  shefki Papirus rex

   
  Airbourne likes this.
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  IDIOTESIRAT mua nuk me pelqejne...

  GREATE.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Apropo...futini noi pushke se ju bo mire.
  Noten e mire.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Edhe ne det te me hidhnin....pishman....HIC

  SUPERBE....ROCK.
   
 13. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Keta tinguj sec me kujtojne ritmin e embel te jetes,ai momenti kur mbyll syte dhe celin shume lule dele,pranver e theksuar,,,:)

   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 14. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

 15. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 16. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mjaft me VAGINAS....al..prosty
   
 18. POKER

  POKER Forumium maestatis

 19. POKER

  POKER Forumium maestatis

 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  RELAX....para FORTUNES.
  BJERI.
   

Shpërndajeni këtë faqe