KEnga qe po degjoni ne keto momente eshte

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga vinjol, 2 Nov 2017.

 1. vinjol

  vinjol Primus registratum

 2. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

   
  TinkerBell likes this.
 3. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 4. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 5. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Është një temë e tillë Vinjol :)
   
 7. vinjol

  vinjol Primus registratum

  tinkerbell se pashe
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kur SHKINAT banin ART,ju QYRRSA hashit BAR.

  RRACA e buqeve....al.
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ktij.....llaq shoku ropi llaq[​IMG]
  Ky INJORANTI ne berlin.
  Ky ZHULI i QIR nga FIKU

  SUCK.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  Me MUNGON.....MONKEY por do e gjeje.
  ZHULIS par QELBSIS....
  Noten.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Maya Fadeeva ist.................. eine russisch-deutsche Sängerin!
  Maya Fadeeva erlangte 2015 am Conservatorium Maastricht, den..... BACHELOR of MUSIK (ka pas mik m´duket) im JazzGESANG.
  MAYA FADEEVA ....GEWANN 2012 den JazzTube-Wettbewerb Bonn.  FAZIT eshte apo i BIE..... Musik die unter die Haut geht, da sie vom Herzen kommt.

  GRANDE.....se do lujne....franZUSKAT me kombin me KOT(mbas atyre me flamur)

  Airbourne.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  ME....13.07.2018 eshte dite....FATI.

  Ne GJERMANI
  PS: ne ato trojet me flamur ...SHKRUESI nuk mban PIKE pergjegjesie.
  GREATE.

  Shtese: JEVGJIT si ...DHJES.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Mami.....  RIP.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  FABULOUS....  IRREAL.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  BEBUSHA....  39 VJET HISTORI.

  No stop signs, speed limits, nobody's gonna slow me down!

  RIP.

  AproPO....disa i akuzuan per mesazhe konspirative satanike,ndersa KITARRISTI....e kqyrni titullin e KRYEVEPRES si TITULLOHET????E keni para hundes,Vesheve,qorra apo siper ne krye,ju LLAPAQENER(shtese e imja).

  102453_Bon_Scott_ACDC.011c6919.jpg 102458_77b0b45bd10146febec7262bc8967dfb.d720fc64.jpg
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Quti KURAC..

  Ju EGERSIRA
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  FAZIT....... Die klangliche Verbindung zwischen den Bands, die als Nu Metal bezeichnet werden, ist meist ein simples >>>>>>> groovendes Riff, welches= den Song im Großen und Ganzen ausmacht.
  TSCHYSS.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Marka e tyre apo shopping si ska te tjere...Italo-Western-Gothic-Style par excellence.  Per NEPHLIM....kqyrni wikipedia.

  Diten e mire.
   
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  .
  the-sisters-of-mercy-1492562331.03.2560x1440.jpg

  Ai me shqiponje ka mbaruar per matematik dhe informatik,ndersa KAPO eshte...NEPHILIM.Ky emer vjen ose e ka prejardhjen nga mitologjia hebraike dhe ka kuptimin....BASTARD i rritur nga ENGJEJT dhe dykembeshit,me aftesi jashtetokesore ose ALIEN.

  GRANDE.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Pyetje 1.000$....ku qendron dallimi midis nje gabeleje ka Dibra,dhe nje bythziu ka Skrapari???

  Si ndihme....nuk ka pasur ne te dyja krahinat.


  Naten e mire.
   

Shpërndajeni këtë faqe