Kenge sensuale

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

 2. Artin

  Artin Papirus rex

 3. Artin

  Artin Papirus rex

 4. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  kengetarja me duket sh sensuale ... Inna

   
  Hope and Artin like this.
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Gjithë këto këngë këtu, e nuk sollëm një shqipe...

   
  Anabell likes this.
 6. Artin

  Artin Papirus rex

 7. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

   
  Hope likes this.
 8. Artin

  Artin Papirus rex

   
  Anabell likes this.
 9. Artin

  Artin Papirus rex

   
  Anabell likes this.
 10. Artin

  Artin Papirus rex

 11. Artin

  Artin Papirus rex

  "Waveya" është një grup kërcimtaresh nga Koreja e Jugut.

   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

 13. Artin

  Artin Papirus rex

 14. Artin

  Artin Papirus rex

 15. Artin

  Artin Papirus rex

 16. Artin

  Artin Papirus rex

 17. Artin

  Artin Papirus rex

 18. Artin

  Artin Papirus rex

 19. Artin

  Artin Papirus rex

 20. Artin

  Artin Papirus rex

  Në këtë këngë marrin pjesë dy nga kërcimtaret më të njohura në Rumani:
  1. Kristina Pucean (kjo me xhinse bojeqielli te gjata)
  2. Loredana Chivu (kjo me pantallona te zeza)
  Të dyja kërcejnë mirë dhe nuk veçoj dot asnjërën... secila ka magjinë e saj...

   

Shpërndajeni këtë faqe