Kenge sensuale

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Artin, 31 Mar 2017.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

   
  Last edited: 20 May 2018
 2. Artin

  Artin Papirus rex

 3. Artin

  Artin Papirus rex

 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  As dhe me LLACIFACET nuk mujnena.....

  BRILIANTE.
  Tung gjinje.
  26230805_1639650442778626_6018701695468824738_n.jpg 28958769_1693102487433421_4301603063421992960_n.jpg 1395922_540749552668726_960309652_n.jpg 1483237_565781073498907_423302848_n.jpg
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po te eci me MASEN une VDES...

  Perseja????
   
 6. Artin

  Artin Papirus rex

  Vazhdon gara për këngën "Dura"

   
  Airbourne likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  AproPO qe mos te harroj
  gezuar-1-qershorin.jpg


  .....jam i ftuar diku,jashte trojeve.

  Shpresoj tju BEHET me MIRE.

  Tung.
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Do me mungosh???
  Lere duhanin se ke pasardhes...

  Je shume ekstremist-njona.
  Nuk besoj qe ndonje MORRAlist ka qene kaq i interesuar.
  Naten e mire.
   
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  SENSUALIZËM m.
  • 1. filoz. Drejtim filozofik sipas të cilit ndijimet janë burimi i vetëm dhe i mjaftueshëm i njohjes. Sensualizëm materialist. Trajtimi idealist i sensualizmit.

  • 2. keq. Prirja për të vënë mbi çdo gjë kënaqësinë e shqisave dhe të epsheve. Sensualizëm i sëmurë. Sensualizmi i letërsisë dekadente.
   
  Airbourne likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sensualizmi ESHTE....NDJENJE,ADHURIM,KENAQESI,VESHTRIM,BUZEQESHJE,PREKJE dhe CDO gje...POZITIVE.
  negative NUK mund te kete.
   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

 13. Artin

  Artin Papirus rex

 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Airbourne me vje keq qe do bash puna ndersa veda me pushime.
  Pergjigja: kshu jane kto pune <baby> ose ne Shqip: ato maja rripa-rripa,iher ma zbrite ene jedan put ta HYPA.

  solomun.jpg

  apropo se maroi vremena jena vesht kshu danas...
  lesa3_486hf03-cover.jpg
  TUNGI.
   
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex


  shttttttttttttttttttttttttt
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Te vjen keq qe keto kenge jane kaq te shkurtera...

   
 17. Artin

  Artin Papirus rex

 18. Artin

  Artin Papirus rex

 19. Artin

  Artin Papirus rex

 20. Artin

  Artin Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe