Kenge shqiptare te bukura por kenge filmi.

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Aquarius, 29 Aug 2012.

 1. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  Pershendetje te gjitheve!
  Te gjitheve na pelqen muzika por mua me pelqen cdo lloj rryme muzike.
  Besoj se te gjithe keni pare filma qe jane bere ne kohen e komunizmit dhe mua me pelqejne shume kenget qe jepen ne keto filma si per shembull:

  Mos harroni te postoni kenge te filmave shqiptare.
  Degjojeni kete kenge dhe me thoni nese ju pelqen.
   
  mirdita likes this.
 2. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Qenka shum e bukur kjo.
  Big like.
   
 3. Megg

  Megg Carpe Diem


  I ♥ u Federik :D
   
 4. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  edhe ai nona fare eshte.shume kengetar i mire por edhe kjo kenge e kam degju por e kisha ne mendje ta psotoja por nuk e postova se thashe nje te postoj
   
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Nuk e postove se e postova un e para :p
  P.s. C'dmth ESHTE NONA FARE? :p
   

Shpërndajeni këtë faqe