Kenget me te mira dashurise!

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga eM, 15 Nov 2002.

 1. eM

  eM Paper Moon

  Kenget me te mira dashurise!

  Love songs!
  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Hajdeni........

  eM
   
 2. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  I'll make love -boyz 2 men
  promises- jaged edge
  I love you- faith
  thank you for loving me- bon jovi
   
 3. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  with or without u -U2
  Just another day- John Secada
  Wicked Game - Chris Isaak

  kaq me vine ne mend ...
   
 4. disku

  disku UNI

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  AL 4 ONE--BRIAN ADAMS & STING & ROD STUART
  EVERYTHING I DO I DO IT FOR U--BRIAN ADAMS
  WHEN A MAN LOVES A WOMAN--MICHAEL BOLTON
   
 5. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  The power of love - Celine Dion

  Always - Bon Jovi

  Said i loved you but i lied - Michael Bolton
   
 6. eM

  eM Paper Moon

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Ecklipse of Love nga... ohhh sme vjen qe sme vjen ne mend! /pf/images/graemlins/laugh.gif Do tju a them kur te kujtohem po eshte kenge shume e famshme dhe shume e mire!

  Kjo per sot!
  Neser ndonje tjeter, ka kohe!

  eM :thumbsup:
   
 7. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Seal- Kiss from a rose ... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Dilemma---- nelly & kelly /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  ..no matter what I do
   
 10. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Spend my life with you- Eric Benet & Tamia
   
 11. disku

  disku UNI

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  THE WAY U MAKE ME FEEL ---M.JACKSON
   
 12. eM

  eM Paper Moon

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  I need you---> Faith Hill /pf/images/graemlins/smile.gif

  eM
   
 13. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Lista vazhdon.....

  Endless Love - Lionel Richie & Diane Rosse

  Unchained Melody- The ghost ( movie)

  Your song - Elton John

  Open Arms - Journey

  My heart will go on - Celine Dion

  I will always love you - Whitney Houston

  Po ndonje shqipetare duhet te kete, se ska mundesi si thoni ju ? :confused:
   
 14. champaign girl

  champaign girl Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Sagapo - david çakiçi
   
 15. One

  One Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  i agree with Petroninsen.

  "I Will Always Love You" nga Whitney Houston.

  e paske pare 100 love songs ne VH-1 /pf/images/graemlins/tongue.gif
  it's a beautiful song dhe Whitney eshte e paarritshme. kot ankohet ajo Truvy qe ka lujt ke "Magnolias" se s'ka njeri qe e kno si W. Houston.

  oyy ti champaign girl..eshte Sagapo nga David Tukici e jo Cakici lol
  dhe Nertila Koka me duket. very nice song.
   
 16. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Papapa mi Sonja ma paske nxjerre sekretin lol
  edhe ti e paske pare Vhi1 sot e, une thashe do nxirrja dicka te mire damnnnn lol

  Sagapo te dua, sagapo
  Prape sma mbush menjen, une them tekst shqipo puro jo me huhazime , megjithse kenge e bukur eshte se mohoj ....
   
 17. disku

  disku UNI

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  take my breath away---"top gun'z" soundtrack
   
 18. drops^of^enigma

  drops^of^enigma Primus registratum

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  per mua jane :

  Unchained Melody
  Take My Breath Away--Berlin
  Total Eclipse of The Heart--Bonny Tyler
  Endless Love--Lionel Richie&Dianna Rose
  Careless Whisper--George Micheal
   
 19. mostro

  mostro Putraku

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  night swiming :rockband:
   
 20. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Kenget me te mira dashurise!

  Unchained Melody

  Oh! My Love, My Darling...
  I've hungred for your touch,
  A long, lonely time.
  And time goes by, so slowly
  And time can do, so much
  Are you, still mine??
  I need your love, I need your love!
  God, speed your love to me.
  Lonely rivers flow to the sea, to the sea,
  to the open arms of the sea.
  Lonely lovers sigh, wait for me, wait for me
  I'll be coming home, wait for me

  Oh! My Love, My Darling...
  I've hungered for your touch,
  A long, lonely time.
  And time goes by, so slowly
  And time can do, so much
  Are you, still mine??
  I need your love, I need your love!
  God, speed your love to me.
  /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe