Kenget qe ju prekin me shume

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mbretereshe, 2 Aug 2003.

 1. edda

  edda Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  sa kam qesh sot me ket kangen
   
 2. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  Une e ndigjova kete kenge per nja 4 ore rrjesht (pa ndalim) dhe vdiqa se qeshuri.
   
 3. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  STAN_ EMINEM
   
 4. hot

  hot Hotgirl

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  :lol: :lol: :lol: kush e ka qit ket kong kshu re amon :lol: :lol:
  hahahahahahahaha :lol:
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  kenga "tirona" west side family feat. Edi Rama
  sa shume nostalgji! /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 6. ec aty

  ec aty Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  cja fusni kot dhe ju..pse kto kenge ju prekin ju?qe te prekin tamon tamon fare jane:"mka more malli per nenen time" /pf/images/graemlins/tongue.gif edhe ajo mora rrugen per janine(apo se ka kshu) :tipsy:
   
 7. ERA_NY

  ERA_NY Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  KREJT MBRAPSHT nga SINAN VLLASALIU
  eshte kryeveper sa here e degjoj me ben per te qare :wave:
   
 8. rahmani

  rahmani Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  :rockband: I pershendes te gjith ato dhe ata qe kendojn kenge shqipe !
  www.rinora4.ch
  www.dashuria.de :wave:
   
 9. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  Storia d'amore Adriano celentano,me rrenqeth fare.
   
 10. kledi

  kledi Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  kenge te bukura ka plot .por mua me pelqejnedisa kenge si;in the land of the morning star-scorpions qe eshte nje kenge fantastike
   
 11. kaprollja

  kaprollja Primus registratum

  Re: Kenget qe ju prekin me shume

  Per momentin eshte kenga:

  GOODBYE'S (THE SADDEST WORD)
  Celine Dion

  Mamma
  You gave life to me
  Turned a baby into a lady

  Mamma
  All you had to offer
  Was the promise of a lifetime of love

  Now I know
  There is no other
  Love like a mother's love for her child

  And I know
  A love so complete
  Someday must leave
  Must say goodbye

  Goodbye's the saddest word I'll ever hear
  Goodbye's the last time I will hold you near
  Someday you'll say that word and I will cry
  It'll break my heart to hear you say goodbye

  Mamma
  You gave love to me
  Turned a young one into a woman

  Mamma
  All I ever needed
  Was a guarantee of you loving me

  'Cause I know
  There is no other
  Love like a mother's love for her child

  And it hurts so
  That something so strong
  Someday will be gone, must say goodbye

  Goodbye's the saddest word I'll ever hear
  Goodbye's the last time I will hold you near
  Someday you'll say that word and I will cry
  It'll break my heart to hear you say goodbye

  But the love you gave me will always live
  You'll always be there every time I call
  You offered me the greatest love of all
  You take my weakness and you make me strong
  And I will always love you 'til forever comes

  And when you need me
  I'll be there for you all the way
  I'll be there all life through
  I'll be there this I guarantee

  Mamma, I'll be
  I'll be there through the darkest nights
  I'll be the wings that guide your broken flight
  I'll be your shelter through the raging storm
  And I will love you 'till forever comes

  Goodbye's the saddest word I'll ever hear
  Goodbye's the last time I will hold you near
  Someday you'll say that word and I will cry
  It'll break my heart to hear you say goodbye

  'Till we meet again...
  Until then...
  Goodbye /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe