kengetaret shqiptar

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Sweety el, 18 Dec 2010.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
   
  mirishahe likes this.
 3. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  eshte kthyer cdo femer e bukur shqiptare ne nje kengetare
   
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  po sipas kesaj qe thua ti do ishim te gjithe kengetar.por keto qe jane ne foto kane ze dhe jane te bukura,simpatike.soni malaj eshte kengetare e vjeter se ka dale me perpara se elvana gjata,por edhe elvana i tund sheshet me muziken e saj,
   
 5. peshkatari

  peshkatari Forumium praecox

  Edhe ciljeta kartare e mire eshte edhe edhe ajo mo mo si e ka qe kendon me lepirese ne goje me kastron,pse Babeta Shahini eshte vetem e bukur?
  papapapa se mu kujtu
  ta kendoj i cike


  E embel si karamele ishe ti per mu o djale
  fjalt e zemres i harrove se vec vdekja do tna ndaje
  jeta ime vdekja ime etj etj
   
  MegiB likes this.
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  Keq e keni kapur me keto kengetaret Shqipetare ju,,,po degjojeni Lady
  Gag-en duke kenduar live,,, edhe une kendoj me bukur,,nuk ka vetem ne Shqiperi femra qe perfitojne nga bukuria per tu bere te famshme...
  (mora shembull LADY GAGA por ka mjaft te tjera qe kur kendojne ta shpifin...):mad:
   
  OlaOla likes this.
 7. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  jam shume dakord me mendimin tend ,qe te dyja kane nje karriere te sukseshme ,edhe te bukura jane ,perse mos ta shfrytezojne
   
 8. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  Ky koment vlen vetem per gjyste vulaj , e cila ka pranuar qe perdor bukurine e saj per te shitur kenget .Kengetaret e sotem (po flas vetem per femrat )perfitojne nga bukuria e tyre ,duke ekspozuar trupin e tyre per fitime,se per muziken kujt i bie ndermend thjesht te shitet disku ,Sot ka ardhur koha e muzikes komercialiste,por te pakten ti bejne kenget ritmike
   
  GENIU$, Wise and Sweety el like this.
 9. Rrezart

  Rrezart Forumium praecox

  kjo nuk duket se eshte kengetare
   
  mirishahe likes this.
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Jojo.se.te.bejne.syte.ty..:p
   
 11. Rrezart

  Rrezart Forumium praecox

  ne qe se nuk eshte kengetare ,mendoj se mundet me qene balerine.Ashtu te pakten mendoj un :)
   
 12. Megg

  Megg Carpe Diem

  Atehere ajo qe thua ti eshte balerine por qe kendon,ashtu sic jane bere shumica e kengetareve sot,,,:)
   
 13. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  po po mire eshte ne fakt ,ma lakurqesine e tyre shesin disqet ,cfare thua ti mor
   
 14. Rrezart

  Rrezart Forumium praecox

  avash avash
   
 15. Bardhyli00

  Bardhyli00 Forumium maestatis

  pse nuk eshte e vertet ,jo ndoshta 100% ama 80%te trupi te tyre e nxjerrin,kjo mor shok i thojne kengetare komercialiste
   
 16. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Une mendoj se kengetari me i mir esht Alban Skenderaj e per kengetare mendoj se Elvana Gjata edhe Miriam Cani te tjer nuk po em kujtohen :)
   
  mirishahe and Megg like this.
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Alban skenderaj kengetari im i preferuar,po ashtu zajmina vasjari etj.
   
 18. Rrezart

  Rrezart Forumium praecox

  p.sh
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  Spo permendim emra...
   
 20. mirishahe

  mirishahe Forumium maestatis

  elvana gjata dhe fatmire ajo qe kendon keng folflorike hhhaahha
   

Shpërndajeni këtë faqe