kerkes per AOP

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga MeKaNiKu, 10 Jul 2018.

 1. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  pershendetje te dashur forumista sic me njohin dhe shumica nuk eshte ne voja te prezantohem sepse u be kohe e gjate ne chat ... do kisha deshire te isha pjes e stafit tuaj nese eshte mundesia gjithmone
  sa per komandat i njoh shume mire se sic thash jam afersisht 18 vite ne chat:p
   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  Do ta shikojme kerkesen tuaj dhe do te njoftohesh.

  Faleminderit
   
 3. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Faleminderit
   
 4. Lostit

  Lostit Primus registratum

  Nje pyetje kam, sa u hoqe nga roli IRCOp nga Netedy erdhe direkt ketej !?

  A varke me vela, gjithmon nga fryn era...
   
 5. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje Mekaniku,

  Duke ju falenderuar per interesin tuaj per AOp, me vjen keq t'ju them qe per momentin nuk mund te merreni ne konsiderat per t'u shtuar AOp.
  Nje nga arsyet eshte fjalori i pahijshem ne main (her pas here) pa permendur ktu faktin qe vjen nga 1 chat tjeter me 1 access goxha me te larte, gje e cila kerkon kohen e duhur deri sa te merrresh ne konsiderate per te te dhene mundesi ne Albnetwork.

  Faleminderit,
  DarKSouL
   
 6. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Nga chati tjeter sjam me prandaj bera kerkesen KTU por ska gje ju e Dini... Respekte
   
 7. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Arsyet PSE sjam me andej skam PSE ti them e dyta kush je ti qe permend emrat e chateve tjera .... Kuptoje Se ne chat kushdo qofte eshte I mirepritur per te dhene kontributin e vet per permiresimin e serverit... Nese kjo gje nuk te Ben pershtypje shiko per me part
   
 8. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  Ju faleminderit per konsideraten qe keni marr me shkrujt dhe ju respektoj per kohen qe me dhate.. Me respect all
   
 9. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe