Kerkes per Aop

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Dejv, 1 Dec 2018.

 1. Dejv

  Dejv Primus registratum

  Pershendetje Jam Useri me Nick Dejv ne chat, Do doja qe te isha Pjes e stafit si Aop :)
   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje Dejv,

  Do ta shikojme kerkesen dhe do te marresh pergjigje nga stafi Sop.

  Faleminderit
   
  Dejv likes this.
 3. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje Dejv,

  Pas votimit te SOp, ne kete moment nuk mund te shtoheni.
  Faleminderit per interesimin, mbase ne 1 moment te dyte mund te shtoheni.
   

Shpërndajeni këtë faqe