Kerkes per Operator!

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga England, 30 Aug 2019.

 1. England

  England Drejtori

  Pershendetje staffi Sop

  Po ju drejtohem me nje kerkes zyrtare per te mar ne konsiderat nje rrishtim te access pasi mendoj se jam plotesisht i gatshem te rrijap kontributin tim ne server. Gjithmone kjo varet dhe nga disponibiliteti juaj qe mund te keni deshire, mundesi, ose nje vend per mua. Shpresoj qe kerkesa ime te meret parsysh nga ju dhe te behet me e mira pse jo nga deshira e mir. Besoj se do ishin te teperta formalitetet e tjera, jo koha, jo aftesit etj.. ju urroj nje dit te mbare Rrespekte !
   
 2. RAIN

  RAIN Forumium maestatis

  Persh te gjitheve ... pas shqyrtimit te kerkes disa ditore Sop vendos qe ENGLAND te shtohet aop @ level 5 .. ta gezoj .. dhe mos na harroni ..
   

Shpërndajeni këtë faqe