Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga zastava, 20 Sep 2006.

 1. zastava

  zastava Primus registratum

  Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

  Pershendetje all duke filluar nga stafi dhe mbaron te Chati !!!
  Un jam nje chatues i rregullt i ketij serveri dhe do doja nje aop te #shqiperia dhe te #dihme
  Dy fjale (pershrim) :
  Emri:elfid
  Nick: _AcId^BuRn_ ose zastava
  Mosha:19 vjec
  Vendbanimi: Tirane (jo thjesht venbanim por jam nga Tirana)
  Koha ime ne chat :un punoj ne nje net kafe dhe kohen time te lir rri ne chat ( 4-5 ore ne dit ).Un kam kohe qe perdor ket server dhe nuk kemi patur probleme si me userat & operatoret.
  Shpresoj qe kerkesa ime te meret parasysh /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif

  Me respekt nga Elfridi
   
 2. gota

  gota Primus registratum

  Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

  pershendetje operator!! /pf/images/graemlins/laugh.gif un jom endri me nick _waNk_12_feat_london_ qe dua te marr pjese dmth te behem operator ne dhomen #shqiperia dhe te #ndihma ju lutem shum beni dicka ju lutem!!?? maximumi un rri ne chat 10 ore ne dit!! Ju Faleminderit
   
 3. gota

  gota Primus registratum

  Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

  pershendetje operator!!un jom endri me nick _waNk_12_feat_london_ qe dua te marr pjese dmth te behem operator ne dhomen #shqiperia dhe te #ndihma ju lutem shum beni dicka ju lutem!!?? maximumi un rri ne chat 10 ore ne dit!! Ju Faleminderit
   
 4. gota

  gota Primus registratum

  Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

  pershendetje operator!! un jom endri me nick _waNk_12_feat_london_ qe dua te marr pjese dmth te behem operator ne dhomen #shqiperia dhe te #ndihma ju lutem shum beni dicka ju lutem!!?? maximumi un rri ne chat 10 ore ne dit!! Ju Faleminderit
   
 5. ALDI1

  ALDI1 Primus registratum

  Re: Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

  ckemi stafi i albnetwork.
  une e kam bere edhe njehere kerkesen e skam mare pergjigje.
  prandaj po e bej edhe njehere /pf/images/graemlins/smile.gif
  une jam nje chatues i regullt i serverit tuaj.
  kisha deshire te merrja pjese edhe une ne stfain tuaj.
  une jam me nick ALDI.
  shpresoj ti shikoni keto kerkesa.
  flm.
   
 6. ALDI1

  ALDI1 Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  ckemi .
  si po ia kaloni.
  te gjithe ato qe kane bere kerkesat me duket se pak vete kane mare pergjigje.
  ju lutem na ktheni pergjigje.
  per mua eshte hera e dyte qe e kam bere kerkesen e skam mar pergjigje.
  ju pershendes te gjitheve.
  bye.
   
 7. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  aaaaaahahahahahahahahahahahaha eshte bere nje lemsh ktuuuuuuuuu......beni kerkesa beni se edhe lexohen ndonjehere /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. nirvana_m

  nirvana_m Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  ec te vdeksha si qonka bo rradha ketu ygayagyagaygayagaygayagaygayagyagaygay o sa kom qesh, scorpion jepu pergjigje cunave do e marrin acc a jo, mbaji i cik me shprese sic ke bo me mu i here e i kohe:D
   
 9. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  he mo se ti je ne rradhe per vete /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 10. acid

  acid Forumium praecox

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  du aop jam djale i mire dhe i ndershem me chatistet.
   
 11. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  Ty jo ty ste jepet accesi se abuzon me femrat
   
 12. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  kush moj??? /pf/images/graemlins/eek.gif
   
 13. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  Abuzojne femrat me kete, se ky ahaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  me vertet???
  ore e di qe beka cudira ai poci i komshiut tend... /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 15. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  Pas akickut qe ke, ke dhe nje gline nga une sa te futem ne chat, ca ti bej qe s'jam moderator ketu, se ta tregoja une qejfin...
   
 16. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  nisen kercenimet ktej
  /me kontakton 129 /pf/images/graemlins/goofy.gif
   
 17. Ali_DemsI

  Ali_DemsI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  du aop jam djale i mire dhe i ndershem me chatistet.

  [/ QUOTE ]

  Un Them Te Te Japin Akill Gzline Ene Na I Kline Mire E Ke /pf/images/graemlins/smile.gif Jo Per Gjo Po Erdh Ne Shqipni Ene Hume Fare Te Ka Kerku Toncja U Lodh E Ste Gjeti Dot.
   
 18. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  129 jashte sherbimit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Kush del vullnetar per gline ketu, pervec Demsit e vogelushit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  mathoku me vjen keq por nuk je i mir informuar /pf/images/graemlins/laugh.gif
  sapo kontrollova dhe nuk kam akick /pf/images/graemlins/grin.gif
  per muhabetin e glines do diskutojme me shtruar /pf/images/graemlins/winkwink.gif
   
 20. Ali_DemsI

  Ali_DemsI Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  129 jashte sherbimit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Kush del vullnetar per gline ketu, pervec Demsit e vogelushit /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Pse Me Nxorre Jasht Loje Mua Mer?? Apo E Di Ti Sa E Kursej Un?? /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif Me Jep Oline Ti Se Gline E Vej Si Duhet Une /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/rockband.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe