Kerkese per AOP ne #Shqiperia & #ndihme

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga zastava, 20 Sep 2006.

 1. nirvana_m

  nirvana_m Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  /me ve syzet e diellit ne kundrron pamjen /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  /me jam un per gline po do bllokohet albtelecomi /pf/images/graemlins/laugh.gif:D:D loooool scorpion lexo ms qe te kom cu ne chat ene le ms /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. Foti

  Foti Primus registratum

  Re: do na e jepni pergjigjen apo jo :D

  elfrid, aldi etj
  per momentin nuk na duhen aop-a...
  kerkesa juaj do merret parasysh dhe do ju kontaktojme...
  flm

  i kerkoj moderatoreve ta mbyllin kete teme!
   
 4. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  ue gjall kjo tema
   

Shpërndajeni këtë faqe