Kerkese per aop

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga DiBraN_, 7 May 2018.

 1. DiBraN_

  DiBraN_ Primus registratum

  Pershendetje
  Jam me nick DiBraN , ne kanalin #shqiperia
  kerkoj te jem pjese e stafit pasi mendoj qe jam i afte ne komanda , njohes i rregullores , user i rregullt dhe nuk disponoj access ne server te tjere.

  Ju faleminderit!
   
 2. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje
  Duke ju falenderuar per interesimin , ju njoftoj qe stafi Sop do e marr ne konsiderat kerkeses tuaj , dhe shume shpejt do merrni nje pergjigje

  gjith te mirat
   
  DiBraN_ likes this.
 3. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  Pershendetje!
  Stafi Sop vendosi , qe te shtohesh pjese e jona
  Mire se erdhe!
   
 4. DiBraN_

  DiBraN_ Primus registratum

  Mir se ju gjeta dhe shum faleminderit!
   

Shpërndajeni këtë faqe