Kerkese Per Operator !

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga WORLD, 11 Aug 2017.

 1. WORLD

  WORLD Primus registratum

  Pershendetje Nese Me Jepet Mundesia .Une Jam Useri I ri ne albnetwork , kam deshir qe te jem ne stafin aop nicku Im personal esht Hugo . I njoh mire komandat shpresoj qe te merret kerkesa ne konsiderat nga Ana e Stafit sop :) ! = NickServ = Hugo is Hugo_Boss
  = NickServ = Hugo is currently online.
  = NickServ = Time registered: Mar 29 01:01:28 2017 EDT
   
  DarkBlonde likes this.
 2. KoRn

  KoRn Forumium praecox

  Denis akoma ti o legjende ?
   
  Livin likes this.
 3. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  World, mbasi shume e shume sqarimeve te meparshme dhe te vazhdueshme aktualisht pothuasje sa here qe je online cfar kuptimi kan keto kerkesa nga ana juaj ? Si ta kan shpjeguar dhe SOP te meparshem dhe une ty vecanerisht, Ju nuk jeni user i pershtacem per stafin e Albnetwork. Shpresoj qe ne te ardhme keto kerkesa mos te postohen sa per te kaluar kohen nga ana juaj.

  Flm and Have a nice day !
   
  Haribo and Tironci like this.

Shpërndajeni këtë faqe