Kerkese per rikthim Aksesi @

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga AVOCADO, 2 Jul 2018.

 1. AVOCADO

  AVOCADO Primus registratum

  Pershendetje te gjithve,

  Emri im ne chat eshte Padrino (KEVIN_DR).
  Shum kohe me pare mu desh te nderprisja lidhjet me chat-in dhe pse kisha Akses si Operator.

  Di qe Akses tim e kam dorzu tek nje sop por qe emri nuk me kujtohet.
  Kisha memo per ket por fatkeqsisht jo me pasi pa dashje e zerova listen, me sakt i fshiva tgjitha.

  Qe te mos zgjatem shume, si ish pjestar i Stafit @op, deshiroj te rikthehem serisht ne chat e te jem pjes e stafit.

  Persa i perket komandave, fjalet me lart tregojn pergjigjen e saket ose te duhur.

  Poshte po ju bashkangjis dhe disa informacione rreth Nick tim.

  -NickServ- Padrino is Deutschland
  -
  -NickServ- Online from: Deutschlan@***********
  -
  -NickServ- Online from: Deutschlan@***********
  -
  -NickServ- Registered: Apr 29 22:40:46 2011 CEST (7 years, 65 days, 19 hours, 21 minutes ago)
  -
  -NickServ- Last quit message: Ping timeout: 380 seconds
  -
  -NickServ- Email address: ***************
  -
  -NickServ- Options: Private, Protection, Security, Auto-op, No expire
  -


  -NickServ- List of nicknames in your group:
  -
  -NickServ- Nick Expires
  -
  -NickServ- AVOCADO does not expire
  -
  -NickServ- KEVIN does not expire
  -
  -NickServ- KEVIN_DR does not expire
  -
  -NickServ- Padrino does not expire
  -
  -NickServ- 4 nickname(s) in the group.
  -
  Shpresoj se ne staf ka ngel akoma ndonje pjestar i vjeter, e shpresoj se do i kujtohet emri.


  Me respekt.
   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  Faleminderit per interesin e shfaqur per t'u bere perseri pjese e stafit.

  Por pervec se je i vjeter (mbi 7 vite) duhet te jesh dhe aktiv qe te merresh parasysh, pra duhet te kalojne disa dite qe te vezhgohesh nga stafi SOp duke pare aktivitetin dhe sjelljen tende, dhe me pas e diskutojme perseri.

  Faleminderit

  P.S. Welcome back :)
   

Shpërndajeni këtë faqe