Kerkese per rikthimin ne staf

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga AVOCADO, 21 Dec 2018.

 1. AVOCADO

  AVOCADO Primus registratum

  Pershendetje te gjitheve, para ca kohesh kisha nje teme ktu ose me sakte nje kerkes per rikthimin e aksesit qe kam pas, mora nje pergjigje por qe se shoh me temen ktu…. njs.

  Ju drejtova njerit nga Sop dje dhe me adresoi tek dikush tjeter, dhe sot i shkrujta ktij tjetrit e mtha qe skam kerkes ktu, dhe se nuk me njifte dmth isha ose jam user i ri...


  Per ket arsye erdha ta shkruj dhe i her kerkesen time.

  Info te nickname tim po jua bashkangjis ketu :

  -NickServ- AVOCADO is Deutschland
  -
  -NickServ- Online from: Deutschlan@p5DEFAD8F.dip0.t-ipconnect.de
  -
  -NickServ- Online from: Deutschlan@Albnetwork-4E89C817.dip0.t-ipconnect.de
  -
  -NickServ- Registered: May 17 22:26:23 2011 CEST (7 years, 219 days, 22 hours, 37 minutes ago)
  -
  -NickServ- Last quit message: Mirupafshim!


  -NickServ- List of nicknames in your group:
  -
  -NickServ- Nick Expires
  -
  -NickServ- AVOCADO does not expire
  -
  -NickServ- KEVIN does not expire
  -
  -NickServ- KEVIN_DR does not expire
  -
  -NickServ- Padrino does not expire
  -
  -NickServ- 4 nickname(s) in the group.
  -


  Pra shoke e shoqe dhe ish shoke shoqe, jam rikthy qe tmush vitet e pensionit ;)

  Ju uroj te gjitheve nje mbremje te kendeshme.
   
 2. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Celiku Partis cuni me serjoz qe ka dhoma shqiperia
   
 3. AVOCADO

  AVOCADO Primus registratum

  Duhet me ja then shokeve te stafit ket pjesen ...
   

Shpërndajeni këtë faqe