Kerkese per te qene pjese e stafit.

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Frank, 29 Nov 2018.

 1. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Pershendetje.
  Une jam Eri per te gjithe ata qe nuk me njohin.
  Ne chat me nick Frank
  Kete periudhe kam mundesi te kontribuoj nese do jem pjese e stafit, ose me sakte do doja te kontribuoja ne staf.
  Aop besoj, per ate behet kerkese.
  Nje pjese te komandave i di por edhe ato qe nuk i di, me pak vullnet dhe perkushtim do ti mesoj shume shpejt..
  Faleminderit!
   
  Daja likes this.
 2. Frank

  Frank Forumium maestatis

  P.S ju qe skeni lidhje me ket teme mos komentoni se do ju shaj lol. :p
   
 3. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje Frank,

  Stafi SOp do ta shikoje kerkesen tuaj dhe do t'ju kthejme pergjigje.

  Faleminderit
   
 4. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Faleminderit per pergjigjen e shpejte. :)
   
 5. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje Frank,

  Pas votimit te SOp, kete here nuk mund te shtohesh.

  Faleminderit
   
 6. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Evalla, ne te tilla gezime ua kthefsha. :)
  Lutem Admin te mbylle temen.
   
 7. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  @DarKSouL mire e keni bere qe nuk e keni shtu aop, zoteri @Frank me duket ka akses sop ne serverin netedy me duket :) .
   
 8. Frank

  Frank Forumium maestatis

  ahahaahahahaahahahaahahahaaaaaaaa
  Bravo Deniso, ke fitu nje lavatriçe me ngjyra.
  llapush lol
   

Shpërndajeni këtë faqe