kerkese stafit

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Primo, 16 May 2018.

 1. Primo

  Primo Primus registratum

  NY & LAGJIA_BOMBEI & DARDAN jan 3 usera qe vetem provokojn shajn usera e tjere dhe ju si staf nuk merrni masa parandaluese bllokimi te ip mos futen mo ne kete server.
  Pse i mani me hater keto 3 persona qe largojn userat dhe shajn e kercenojn femrat , a eshte detyra juaj si staf te mbroni userat nga ofendimet kercenimet njerzve me probleme mendore si NY LAGJIA DARDAN.
  NY ka share ofendu e kercenuar femra qe dhe ju vet si staf keni pas shoqe dashura, pse e mani me hater NY kur shan ofendon kercenon fema nxjerr info femrave kercenon shan,
  E keni kodoshin tuaj servilin tuaj apo fusni ju me shajt userat thjeshte ?
  Se ka kaq dite kohe qe shan spo ja kthen njeri pergjigjen ai as ban smerr as suspend as gline
  E keni vella kusheri kunat qe mani me hater , se nese smerrni masa parandaluese si staf e sipas rregullores qe keni shkruar dhe pretendoni se respketoni ju te paret dhe ne userat mrapa spo shikojm asnje mase parandaluese per keto 3 persona ne fjale, nese keta 3 persona nuk bllokohen IP tyre mos futen mo chat e njerzit bejn chat rehat si njerez , do vazhdoj ti shaj 24 ore mrapa pa pushim dhe sjam vetem une tani zgjidhni ose bejm chat tamam me qetesi ose plasin ofendimet sherret fluudet
  merrni masa kjo nuk eshte as kercenim po nje premtim shifni beni si ta llogjikoni mrapa mos thoni jemi ne te keqinj se po ju dalim borxhit merrni masa se svijm me u shajt nga disa parazita alabak
  si kto 3 persona lart permendur. Pushka top ju befte secilit tani
   
 2. England

  England Drejtori

  Primo, i fiksuar je dhe ti e plak.
   

Shpërndajeni këtë faqe