Kerkoj nje liber...

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga Sirena, 2 Feb 2007.

 1. Lisa.B

  Lisa.B Primus registratum

  Kerkoj nje liber lulet e molles
  ku mund ta gjej ketu ne it jetoj ne liguria
   
 2. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Lulet e Molles" eshte nje liber qe une e kam lexuar shume kohe me pare dhe te them te drejten nuk e kam pare te ribotuar. Ka qene nje liber i vogel, botim para vitit '90.
   

Shpërndajeni këtë faqe