Kete apo Ate...???

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Scorpion, 15 Dec 2006.

 1. Scorpion

  Scorpion Guest

  Kete apo Ate...???

  Meqe jeni qejfli lojrash te gjithe si forumista, ja po u fus dhe une nje loje te re, jo shume te ndryshme nga te tjerat. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.sh: çajin apo kafen?

  Pasfolesi pergjigjet e pastaj vazhdon te pyet. Njesoj si ajo tema Pergjigju Dhe Pyet, por ketu duhet ta zgjedhesh vetem njeren nga keto qe te ofrohen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  kafen

  shoqen e motres apo motren e shokut /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kete apo Ate...???

  shoqen e motres /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Karafilin apo Trendafilin? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  trendafilin /pf/images/graemlins/laugh.gif
  kepuce me taka apo te sheshta
   
 5. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  me taka

  kripe apo sheqer?
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kete apo Ate...???

  sheqer /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Minifund apo jeans? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  minifund xhins /pf/images/graemlins/laugh.gif
  biskota apo cereale? /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kete apo Ate...???

  Biskota

  Domate apo Kastravec? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  sallate greke /pf/images/graemlins/laugh.gif
  t-shirt apo nudo
   
 10. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kete apo Ate...???

  T-shirt.

  Perizoma apo Penebreke? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  shqip /pf/images/graemlins/laugh.gif
  TV apo radio?
   
 12. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kete apo Ate...???

  TV

  Celular apo Telefon Fiks?
   
 13. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  celular (jam shume e levizshme /pf/images/graemlins/laugh.gif)

  karrige apo kolltuk /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  kolltuk qe tundet /pf/images/graemlins/laugh.gif (rocking chair)
  djathtas apo majtas?
   
 15. llapaqeni

  llapaqeni Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  djathtas

  liberal apo konservator?
   
 16. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  LIBERAL shuuuuuuuuuumeeee

  Leket apo Shoqnine ?
   
 17. pppppaa

  pppppaa Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  Leket

  Nderin apo Drejtesine?
   
 18. llapaqeni

  llapaqeni Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  shoqnia mer daj se leku shko e vje

  qeros apo kacurrels?
   
 19. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  qejfin
  parate apo dashurine?
   
 20. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Kete apo Ate...???

  Varet si e ke por sjam hakmarres Drejtesine
  Parate SHIRAZ

  Karrieren apo Dashurine ?
   

Shpërndajeni këtë faqe