Kete apo Ate...???

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga Scorpion, 15 Dec 2006.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me ka hyre uje ne vesh (gje qe per dreq ka ndodhur dhe here te tjera dhe pastaj me ka kaluar) dhe nga ky vesh degjoj fare pak. Eshte torture! Mbase (ne pergjigje te pyetjes) do preferoja (po te isha, si te thuash, i detyruar te zgjidhja nje) te humbisja nuhatjen. Pjesa me e keqe do te ishte, mbase, se po te digjej dicka, si gjelle etj, s'do ta ndieja fare, por ama edhe ererat e keqija do t'i eleminoja :)

  (per kercim te tipit: kercim me shkop apo kercim se gjati, e ke fjalen, apo per kercim-vallezim?)
  kercim.
  liber letre apo liber elektronik?
   
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Liber letre
  Mace apo qen?
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Felinet i kam te preferuarat e mija. Keshtu qe mace.
  Pjeshke me push apo pa push ???
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Pa push
  Dashuri apo pasion?
   
  Hektor12 likes this.
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Po ku ndryshon... nejse po them dashuri.
  Oreks apo neps
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Neps
  Djall apo engjell?
   
  Hektor12 likes this.
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Diku ne mes.
  Butak apo flatraforte
   
 8. Srylanna

  Srylanna Primus registratum

  Butak lol

  IOS apo Android?
   
 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Android.

  Adam Levine apo James Bay ?
   
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  James :p

  Sharon stone apo Kim basingjer :p
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sharon stone
  dele apo dhene ?
   
 12. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Dashi:p

  Une apo ti?:p
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ti
  femra apo mashkulli?
   
 14. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Mashkulli per Mua
  Femra per ty :p

  Dielli apo Hena?
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  hena
  shi apo bore?
   
 16. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Bore.
  Uragan apo tajfun
   
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Uragan
  Loje tavell/shah ?
   
 18. Artin

  Artin Papirus rex

  Shah
  Tregim apo poezi?
   
 19. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  poezi
  mace apo qen ?
   
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Mace

  Te japesh / te maresh?
   

Shpërndajeni këtë faqe