Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Ema, 4 Nov 2002.

 1. Ema

  Ema Goddes

  Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  ...
  A nuk e ndjen?

  J.M
   
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  Ti ne fakt na habite te gjitheve.....
   
 3. Ema

  Ema Goddes

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  /pf/images/graemlins/smile.gif
  ...
  Shpresoj per mire,
  lexo pm /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  My ex-girlfriend didnt love me! She loves Jim Morrison. Those who love you - love you still!
   
 5. Ema

  Ema Goddes

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  /pf/images/graemlins/smile.gif
  E mo mire se te pakten paska dash nje qe ka vdekur /pf/images/graemlins/smile.gif !
   
  joetisti_ likes this.
 6. Ema

  Ema Goddes

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  /pf/images/graemlins/smile.gif
  E mo mire se te pakten paska dash nje qe ka vdekur /pf/images/graemlins/smile.gif !
   
 7. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  Thats more worrying!
   
 8. Ema

  Ema Goddes

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  /pf/images/graemlins/smile.gif
  RIGHT!
   
 9. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  ruje se mos vret veten mer se mbase beson ne jeten e pertejshme
   
 10. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  ...ke kap kontakt me UFO-t ti?,apo svjen nga planeti "Shqiperi",ti?
  cudia eshte natyre e njerezve primitiv!(Brezhnjev,plenumi nr.:5,CCCP)
   
 11. streghina

  streghina Primus registratum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  Ka edhe nga ata qe besojne qe UFOT jane vetem nje trillim.mgjth kjo eshte pune tjeter(sdua me dal jasht teme)isha kurioze ta dija(nese mundet): Asgje ste cudit ty apo nuk je/do te jesh "natyre e njeriut primitiv?"???
   
 12. andu

  andu Primus registratum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  Ndoshta ai cuditet me cudine e njerezve primitive!!!
   
 13. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  pergjigje e gabuar,anduius!
  elva,mjep koh tmendohem per pergjigjen! :confused:
   
 14. andu

  andu Primus registratum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  mundohu te mos cuditesh veten te pakten se sa per neve ja arrite...
   
 15. bobo

  bobo marksist-enverist

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  sme vi cudi,pse cuditesh ti,anduius!,po mos te kishte cuditerues,si puna jote,sdo kishte jo`cuditerues!,qe nuk cuditen me cuditesine tende te cuditeruar!...do me per "cuditerine"?
   
 16. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  Po pse, sa jete ke njohur deri tani? :rolleyes:
   
 17. andu

  andu Primus registratum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  Cudia me e madhe eshte se pervecse shkrimit qe cuditerisht mund te quhesh shqip (bej pak bukurshkrim) dhe cuditerisht i qarte ti je cuditerisht fare i kthjellet ( :confused: ) ne mendimet e tua.
  Vazhdo keshtu dhe nuk do jete cudi qe te marresh dekorate si djali me i cuditshem ne "Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!"
   
 18. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  Jeta është mundësi, përfito nga ajo.
  Jeta është e bukur,adhuroje.
  Jeta është ëndërr, jetoje.
  Jeta është sfide, perballu me te.
  Jeta është loje, luaje.
  Jeta është detyre, plotesoje.
  Jeta është e shtrenjte, vleresoje.
  Jeta është pasuri, ruaje.
  Jeta është dashuri, shijoje.
  Jeta është mister, zbuloje.
  Jeta është dhimbje, sfidoje.
  Jeta është kenge, kendoje.
  Jeta është tragjedi, shmangiu.
  Jeta është fat, perfito.
  Jeta është aventure, kujdes.
  Jeta është shume e çmuar, duaje.
  Jeta është lufte, mesohu dhe me te
  Jeta është jetë, lufto për të..."
   
  joetisti_ and mirdita like this.
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

   
 20. Ema

  Ema Goddes

  Re: Kjo eshte jeta me e cuditshme qe kam njohur!

  ...
  I'm not J.M
   

Shpërndajeni këtë faqe