Kjoska Hajdutit Hurmave...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Petroninsja, 7 Feb 2003.

1. Petroninsja

Petroninsja Primus registratum

Kjoska Hajdutit Hurmave...

Nazhoooooooooo, hape merr qosken se mu tha fyti per nje kafe.... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
    Thashe me te nderu sonte te te hapja kafen meqe shumica knej kane hapur klubin e tyre virtual..
    Themelet po i hudh une pastaj muret shtroi vet si ta kesh qejfin, po deshe merr R-L per murator se me kane thene i ka duret flori, Putrakun merre per muzikant se i bie bukur telave te qitares kurse Paperen ta vejme kengetare ( nese ska kundershtim). :rockband: :rockband: :rockband:
    Nejse nderto muret ti ..... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3 , tmerri se mos ngelesh 1...

2. personazh

personazh Valoris scriptorum

Re: Kjoska Hajdutit Hurmave...

lale ke gjet venin me t'mire me hap kjosken ne emer tim...knej nuk kalojn sllavatroret se gerxhe gerxhe ky ven, si rruge dhish (me ner jush).
    po i gjo desh me dit bubi...pse mer jahu e hape ne emer tim? ti e rujshe per nai piceri e nai restorant me pishine. kur e ka berluskoni emrin ke piceria ne mes Tirone, mos e kem une qe di me fol edhe shqip biles.
    po ty te paça si perhere qe meno per kshu gjojnash, se te ishte per mu as "Riparim Biçikletash" nuk begenisja me hap /pf/images/graemlins/laugh.gif

ja ishalla (s)po vijne shume kliente /pf/images/graemlins/laugh.gif e t'rrime one to one, se merrena vesh ne te dy /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: nuk gjete nai femer te morte e mira po vetem LR-ra e Putrak-ra qe jan meshkuj DOC /pf/images/graemlins/laugh.gif

3. Essenza

Essenza Primus registratum

Epo ika une /pf/images/graemlins/laugh.gif

4. personazh

personazh Valoris scriptorum

hik ere se mu bone ferre edhe ktu mo /pf/images/graemlins/laugh.gif

Shpërndajeni këtë faqe