Klea na La Morta dhe Vllezer:(:(:(

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga POKER, 22 Sep 2018.

 1. POKER

  POKER Forumium maestatis

  NJOFTIM"
  Me hidherim te thell lajmerojme te gjithe shoke-miq dhe dashamire se me 22 shtator 2018 mbas nje semundje shume te rende humbem shoqen.me te çmuar te familjes Netwrk lindi ne fshatin HOT ,u rrit dhe u edukua nga nje familje patriotike dhe atdhetare me shum dashuri per jeten-emigroi ne ITALI
  Por jeta u tregua e pa bese-nuk Klea e shijonte frytet e jetes te tije dhe te familjes -qe i donte dhe e donin aq shume
  Me i qoft toka e leht
   
 2. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  ??? Ç'është kjo ????
   
 3. klea

  klea Ad Maiora

  ASSO Damlla hajde se te kam bere vend te varri perballe....po te shkruaj nga parajsa :p
   
  Daja and POKER like this.
 4. POKER

  POKER Forumium maestatis

  hahahahahahahahahahaahhahahaahhaah tvb o zot qenga gjall
   
 5. Timi

  Timi Administrator Anëtar i Shtabit

  ke coglione di oliva che 6
   
  klea, POKER and Scientist like this.
 6. POKER

  POKER Forumium maestatis

  stronzzo hyra nje dit seen timi seen klea senn asnje nga keni humbur
   
  Timi likes this.
 7. Timi

  Timi Administrator Anëtar i Shtabit

  Epo e kemi bo me fjal qe kur hyn ti fshihemi ne :hidhu:
   
 8. MeKaNiKu

  MeKaNiKu Forumium maestatis

  !seen asso babalen
   

Shpërndajeni këtë faqe