Koha per ndryshim!

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga S6T6N6, 23 Sep 2005.

 1. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Koha per ndryshim!

  ...ne fakt po perdor nje formule te njohur politike per te pershendetur ata qe e sollen AF ne nje version me te avancuar. mendoj se ishte momenti qe Albforumi duhet te fitonte nje imazh tjeter, imazh te cilin sot jam i bindur se po e ve ne jete.

  duke ju pershendetur perzemersisht te gjitheve dhe ftuar njekohesisht te thoni fjalen tuaj mbi kete ndryshim, i uroj albforumit te vazhdoje rrugen e tij te nisur duke mbajtur si gjithnje kreun mes simotrave te shumta qe ka ne boten e madhe te internetit.


  ALBFORUMI VAZHDON...
   
 2. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Koha per ndryshim!

  Duam votat tona! /pf/images/graemlins/smile.gif

  Ne sikur e thame njehere fjalen tone tek nje teme tjeter, por si duket nuk po e merrni parasysh! Sa here duhet te votojme? /pf/images/graemlins/smile.gif

  Meqe ra fjale, si e hape kete temen e re? Me ca butoni? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Koha per ndryshim!

  Ndryshimet shume mire i bet ju , tani duhet te kontrolloni postimet nga e para se jan krijuar shume gabime
  psh ne [code [quote etj

  Suksese
   
 4. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Koha per ndryshim!

  Ai e hap temën e re si moderator që është.

  A1, ç'kena plako? Do na e ftillosh içik kët lomshin ktu apo i fusim i dor muhabet anej ka krahu tjetër?
   
 5. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Koha per ndryshim!

  Shume pune i hapen vetes keta o Kondrapedali LOL
   
 6. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Koha per ndryshim!

  E ça shum pun se. Ktu jan nja 13 000 antar ne bohet mullar ajo gjoja.

  Do i nimojm naiçik thu apo t'i lejm ta qesin vet gamorin ka balta?/pf/images/graemlins/grin.gif
   
 7. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Koha per ndryshim!

  Harrove ti qe ne te partis se dembelave nuk punojme qe nga e premtja deri te enjten looool

  Po te perktheni kete http://www.albforumi.com/pf/faq.php?Cat=0 do jet nje ndihme e madhe per anetaret
   
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Koha per ndryshim!

  Drejt e ke ër daj po ktu shumica e gjojnave nuk punojn ne shumica e robve morin vesh anglisht.

  Sa për punën e demel'llikut nuk e ke keq. Sot e dit e premte ne un po frymzohem për pun /pf/images/graemlins/tongue.gif.

  [image]http://www.geo.uw.edu.pl/HOBBY/MONEY/albania.jpeg[/image]

  Kët 10 lekshin ja jap atij/asaj që arrin ta nxjerri kte figurën/pf/images/graemlins/grin.gif
   
 9. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Koha per ndryshim!

  Per perkthim le te perdori google-in njerezia! te thone mire qe kane FAQ ne dispozicion /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Koha per ndryshim!

  Jo po te blejne nje liber Shqip-Anglisht me mire :p

  gjithshtu meqense thuhen qe AF fitoj nje imazh tjeter dhe emertimet sipas numrit te postime duhet ti heqin
   
 11. D-J

  D-J Forumium maestatis

  Re: Koha per ndryshim!

  "formule politike"

  edhe Partia socialiste kshu u kriju

  mori te gjith me teserat e PPSH dhe i tha tani jeni PS

  ndryshe do kishte ngelur pa antare. me mire tranzicion me dhune qe te siguron vazhdimsi se shkeputje me te kaluaren qe te hedh ne kosh te historis

  AF kja qene zgjedhje natyrale deri dje per shume veta, kryesisht se ska pas shume zgjedhje

  Po sot ka shume forume, prandaj zgjidhni o popull para se tju rregjistrojne dhe nqse nuk e ndjeni veten natyrshem apo ndryshimet per ju tejkalojne ate qe per disa quhet nje lyerje shpie, kur ne fakt per te tjere ne fakt eshte nderrim shpie

  cthem dhe un an old grumpy man, gjith jeten zevzek ngela,

  mua vetem po te me marrin iki qe ktej, edhe atehere not without a fight

  hajt me kom te mar

  Dick
   
 12. Guest

  Re: Koha per ndryshim!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Ndryshimet shume mire i bet ju , tani duhet te kontrolloni postimet nga e para se jan krijuar shume gabime
  psh ne [code [quote etj

  Suksese

  [/ QUOTE ]

  Pak si arrogante me duket kjo menyre e komunikimit.
  Kujton se bahen NDRYSHIMET me shtypje butoni ti lal?

  S ban keq me dhane kontributin tat, nese s ke mundesi me DHENE dhe athere mos KERKO!


  SUKSESE!
   
 13. a1

  a1 Primus registratum

  Re: Koha per ndryshim!

  Jo jo nuk ishte arrogand :p thjesht shkruajta ate qe pash ne forum
  dhe eshte shume katrastrofike
  E vlersoj punen e administratoreve por per mendimin tim nuk duhet ta kishin nxjerr on-line forumin ne kete gjendje
  Te rrine aq koha sa duhet qe ti rregullonin ato gabimet
  ose ne fillim te krijonin forumin e ri sa me afer normave dhe me pas te benin transferimin....
  Po mu kerkua qe te ndihmoj do ta bej me gjithe deshire ~

  "I paregjistruar" dhe ti ben mire qe te shkruash me nje nick name te pakten
   
 14. ShkodraniNY

  ShkodraniNY Primus registratum

  Re: Koha per ndryshim!

  Tani paska ra FORUMI ne dore te "Zotnive intelektuale".

  Perderisa TEMA e Teologjise administrohet nga ATEISTET hahahaha Kesaj i thojne Me vu roje ujkun me rujt delet !

  Pse nuk hapet tema e Ateisteve edhe le te administrohet nga Besimtaret.

  Sa kane mbajt sivjet te urtit aman ......tu u thy hahahaa

  Kjo eshte e forte .Bah qa kekan mbledh tane nje vend /pf/images/graemlins/smile.gif

  Eshte koha per ndryshim !!
   

Shpërndajeni këtë faqe