Kompania e njohur Hertz,Shqiperi

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga hertzalbania, 24 May 2012.

 1. hertzalbania

  hertzalbania Primus registratum

  HERTZ Rent A Car Albania

  Makina me Qera nga 29 Euro!!

  Automjete te reja me cmimet me te mira ne treg.
  Cmime qe perfshijne Siguracion, Kilometra pa Limit, Asistence 24 Ore, dhe te gjitha Taksat!

  Tirane: Hotel Tirana International - 0692058775
  Aeroport: Terminali Mberritjeve - 0692058775

  hertz@hertzalbania.com
  http://www.hertzalbania.com[​IMG]
   
 2. Drogba

  Drogba Forumium maestatis

  Tek ajo faqja nuk del asnje makine me ndonje cmin dhe vetem thuhet se duhet me ardh ne zyrat tuaja per te pyetur.
   
  hertzalbania, mirdita and Sonia007 like this.
 3. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Po per qfar esht e njohur kjo kompani ne Shqiperi
   
  hertzalbania and Drogba like this.
 4. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Eshte nje kompani e njohur makinash.Ja ku e ke link-un http://www.hertzalbania.com/
   
  mirdita likes this.
 5. hertzalbania

  hertzalbania Primus registratum

  Per Sonien. Funksionon ne kete menyre. Ti futesh tek ajo adrese dhe klikon tek Rezervoni. Pastaj del adresa e Hertz ku mund te besh rezervimin. Nqs ke ndonje pyetje na kontakto ne numrat tane ose ketu ne forum. Faleminderit per pyetjen....;)
   
  Sonia007 likes this.
 6. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  kam pare reklamen tuaj tek top-channel disa here.
   
 7. silvi.silvi.silvi

  silvi.silvi.silvi Forumium praecox

  sa interesante qe qenka
  kush ka me sh inf per kete teme se jam ne prag diplomini dhe me duhet te bej temen e diplomes per marketing dhe e kam tani afer erdhiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,,skam asnje ide po dua te bej dicka int dicka ndryshe.ju lutem kush mund te me ndihmoje me dicka gati ose nje tem edipllome per marketing po le add e emailit
  silvi.silvi.silvi@hotmail.com
  faleminderit
   

Shpërndajeni këtë faqe