Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Juir, 11 Jan 2003.

 1. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  sorry: qoshken time nga qoshka e sailorit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  se ke lexuar me lart qe Juli Manen a kam kusheri?
  prandaj edhe te pyeta ne mos ke mbaruar gje per juridik, se juli per ashtu mbaroi. /pf/images/graemlins/smile.gif Mbas te njoh si fytyre, po he per he se di kush je /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Iness

  Iness Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Rruga "pandeli cale" eshte rruga po te ngjitesh lart nga kinemaja...
   
 4. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  po pra, rruga e Ceraves..., e polikesenit... rruga e kinema Majestic-ut /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. andi

  andi Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  C'behet mo kshu c'behet.

  Malla tone paska zaptuar Albforumin.
  Ka ngelur njeri ne Korce apo jo ?
  Te tere ketej nga Ameriqia jemi mbledhur o?
  Do ti veme zjarrin dhe Ameriqise si per dite vere do ti veme.
   
 6. Iness

  Iness Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Ah me fal, me kishte shpetuar ai detaj... /pf/images/graemlins/smile.gif
  Une nuk jam ne Tirane tani dhe kam nja tre vjet qe nuk e kam pare Julin... po mire duhet te jete... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Atehere po te them une qe kam nje vit e gjys pa e pare (qe kur e kam sjelle koken ketej), mire eshte, se do e kisha marre vesh po te kishte Juli ndonje hall. :cool:
   
 8. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  paska ardhur edhe andi, si me shpeto ky mua? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  lol verorka, me ka marre malli, per te djegur edhe "pleshtat" duke kaluar zjarrin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. andi

  andi Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Kush je ti me ?

  Po A Calen e nje me ? (E ka shtepine dhe mban emrin e rruges te gjyshit tend)

  Ai eshte nje moshe me mua, Sailor, Ervin dhe Gjeke Polenken.
   
 10. andi

  andi Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Moj Majestic,

  Kam marre ca informata keto kohet e fundit nga im vella (i vogli).

  Kije njecike kujdes ate tet vella (N***n ose B) se degjova ce ka filluar t'ju bjere ere bajgave legeni.
   
 11. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Epo vjen me pubertetin ajo me Andi, si thua ti? edhe do ju bjere them une. Te fala beji Hektorit.
  Nqs me ate me lart nenkupton dicka tjeter ma shkruaj ne pm, ok? :thumbsup:

  Anila Calen e njoh une. Epo ajo eshte e vogel, se qe paralel me mua ne gjimnaz, ndersa Inessi eshte mosha juaj? Mbas njeh te vellain /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  korigjim: me=mo ok?
   
 13. Iness

  Iness Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Po kerkoni shume nga une me duket... /pf/images/graemlins/smile.gif Une ata qe njoh u thashe... /pf/images/graemlins/smile.gif Oh po kam pasur ne klase ne Korce edhe nje goce qe quhet Mariela Koleci me te cilen jam takuar edhe kur erdhi me shkolle ne Tirane...
  E lashe tani, nuk bej me thashetheme per sot /pf/images/graemlins/tongue.gif
  He edhe kete Hektorin e kam si te degjuar.. Mos eshte gje bjond? ikaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. albana

  albana Lara Croft

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Djale me i urte se Hektori s'ka them une e megjithate e njeh gjithe Korca.Bej vertet cudi.
   
 15. albana

  albana Lara Croft

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Bobo dolen te tere te njohur vec une mbeta si peshku pa uje.Per ke te bej une thashetheme tani :confused: /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 16. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  nje pershendetje per korcaret!
   
 17. albana

  albana Lara Croft

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Te pershendesim edhe ty po a s/na thua njecike ty nga te kemi?
   
 18. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  shkodrane, por kam shum simpati per qytetin edhe traditat korcare...
   
 19. andi

  andi Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Ce per burre te mire e nje te nipin e Filit ti me ?

  Avash avash ce mos na i rritet mendja.
  (Djalke i mire ka qene gjynah ta shajme)
   
 20. andi

  andi Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Po ti na thuaj me c'qoshke e ke patur shtepine moj e uruar pa ta bejme lidhken edhe ty. Mos ki merak.
   

Shpërndajeni këtë faqe