Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Juir, 11 Jan 2003.

 1. mostro

  mostro Putraku

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Po moj byrazerkee na thuaj pak ne cilen dritare ti kendojshin djemt ato serenatat?ndoshta kemi qene kojshi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Guest

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  PO e korcaret kemi qene dhe te bese bre, dhe .. te muhabetit bre.
  Po ku jini bre?!
  Dollite more trima?
  Ja gezuar!!!
  U derdh?!
  Eo si behesh edhe tine mo, ajde mo ce atje ku ka derdhet, apo jo me?
  Po ce care menduat ju, se arruam korcarcen neve, ajde more figura ajde, po per se s'jemi ne korcaret, na doni per serenat, na...; na doni per te pire, na... stomaun fuci dhe... shpretken barut, na doni per te lojtur poker, na... jeshilka i kemi tani vetem, pa pike Euroje jemi, mbarsim vete kokat e presidenteve, apo na doni per llafollogji, babababa... sa te pakapshem jemi ne llafe, mjere ato cupka ...na zinin rrugen.
  Po ja gezuar bre byrazere e byrazerka, ajde ne dasmat tuaja se une ende i ri jam per te lidhur kembet pas vetes.

  P.S.: m.q.s. rra fjala, ai Hektori c'beri me ate dashnorken qe kishte nga Themistokliu para se te ikte ne Amerike? E mo per ate Elvisen e kam llafin, ishte nje vit me e vogel se Hektori, ishte nje kjo - hallall, kur thone pleqte, djalit.
   
 3. Guest

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Ajde rrofte "zhurma"!!!
   
 4. Juir

  Juir Forumium maestatis

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  EPO NJE DOLLI PER KORCARET E DASHURUAR KUDO QE JANE ,SIDOMOS ATA TE DORES TIME TE TH.GERMENJIT,DHE ATA QE KANE PATUR DASHONDORE ATY,JA PRA ME FUND.......

  JUIRI E PIU ,NEURONIS E KA RRADHEN,PIJE NEURO PIJE TA MBUSHIM PERSERIE.....GELLLGELLLLGELLLL

  OPO TAPO O DO BEHEMI,PSE JO JA ARRITEM DHE KESAJ DITE. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Cassandra

  Cassandra Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Na mo ti mos u tej tape se ke ngelur dhe keq pale :smash: apo do behesh terrorrist [​IMG] ? /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 6. NYC_GUY

  NYC_GUY Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Banke leri kete te themistokliut se ter diten me thashethemi mereshin se mesim s benin se nuk kishte xhama shkolla /pf/images/graemlins/smile.gif . C ke ti me ke mua ketu , kur do e bejme re-union e shkolles ne .
   
 7. enton

  enton Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Kamarier beju dhe nga nje dore nga mua te gjitheve . Car do pijne...? po pyeti vete o tu mbyllte ua ky ti parane do maresh sa me te shtrenjta me te mira, fundja une do i paguaj.
  Ja nje dolli per Korcen Plake qe i marshin te ligat se as te liga nuk ka.
  Atij komshiut tim Juir kujdes mos i jepni shume per te pire se e ze kollaj ate, pasaj ka edhe gjith ato shkalle per te ngjitur deri ne kat te 5.
  Ok patriota ja dhe nje dolli per te gjithe ju po e pij tani seriozisht, shendeti juaj.
  Pershendetje Enton&korcavizion.com
   
 8. Guest

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  C'eshte kjo more do paguani ju?!
  Dorene pare e ka djalka ketu, neurosis, ajde kamarier, bejau dopjo te gjitheve, femrave beju, nga nje dopio me cream whiskey, a martini, a campari, c'tu doje zemra se mezi i kemi; neve "ujqerve" nga nje dopjo Metaksa, nga ajo me 7 yje.
  Ajde GEZUAR!!!!
  He keshtu u mbledhshim sa here, ajde se perdite Shen Valentin e kemi ne Korcaret!!!
  Apo jo mo!!!
  ***
  Kamarier bej gati doren tjeter!!!

  P.S.: Se shpejti do t'ju kenaqe byarazeri me nje esse per keto dollite tona si albforumistat e vetem korcare ... jemi.

  Me respekt,
  neurosis

  Kur gjaku te na behet alkool atehere do pushojme se piri!!! Ja Gezuar!!!
   
 9. streghina

  streghina Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Hallall dollia /pf/images/graemlins/smile.gif hajde se po e pi dhe une nje gote me uje per ju dhe per veten /pf/images/graemlins/smile.gif
  ju paskam te gjitheve ne malle por sju njof /pf/images/graemlins/frown.gif
  fluturoni shpejt juve prandaj /pf/images/graemlins/smile.gif
  Gjithsesi gjith te mirat:)
   
 10. T[]

  T[] Forumium praecox

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  hajd se po e ngre dhe une nji dolli per te gjithe korcare kudo ku jane dhe ku i dihet mbase nji dite kthehemi se vertet ka nevoj qyteti per nje mentalitet te ri.une po i mbahem tradites po e ngre me raki mani.hajd per shendetin tuaj
   
 11. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Hey po nuk ka lezet bre tashi ce se kemi as ketu Hektorin (te nipin e filit /pf/images/graemlins/laugh.gif ), edhe boll se ja nxorem te gjitha te palarat.
  Megjithate se mbaj, do e nxjerr, une di qe ajo e Elvisa iku ne amerike, kur Hektori qe akoma ne Tr. Nuk e di nqs eshte me Hektorin apo jo :rolleyes: . Me sa mbaj mend une qe e shkurter, por shume simpatike.

  T'i lexoje Fili keto, na vrau te gjitheve, more vesh o Andi, qe ja ke bere biografine e familjes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  si shpjegohet se edhe ne kemi simpati per qytetin edhe traditat shkondrane?
   
 13. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Ore po kemi harruar Thimaqin? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. enton

  enton Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Ju qeras me nga nje Krikell taze me.
  [​IMG]
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Aaaaaaaaaaaaaaa Birra e Korces me e mira ne bote, te pakten ka qene njehere e nje kohe, tani s'e di me, uroj te mos e kete humbur ate shije. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Edhe kjo e reja shijen e ka shume te mire, sidomos kur ke e etje te shijo ma shume /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Birra Tirones eshte ma e mire. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Ate s'e pi une :eek: /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 18. Guest

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  cfar pijanecesh /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. streghina

  streghina Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

  Si yll eshte dhe tani /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. streghina

  streghina Primus registratum

  Re: Korça Qyteti i Serenates Shqiptare.

   

Shpërndajeni këtë faqe