Korca,nje Paris i vogel.

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga swimmer, 1 Apr 2004.

 1. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Korca,nje Paris i vogel.

  Si mendoni per te ardhmen e korces?
  Do arrije ajo te behet vertert nje Paris i vogel?
   
 2. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  sigurish, (vazhdo na bej edhe nje cika per te qeshur)
   
 3. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  lal nuk e hapa per pleqte ket teme
  po per te rinjte
   
 4. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  po ti si fillestar qe je te lejohet te flasesh si e ema e zeqos ne maje te thanes
   
 5. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  ok swim, beso cfare te te pelqeje (edhe nuk thuhet "la reve" por "le reve")
   
 6. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  ortograf ok
  l'amour est le seul reve qui ne se reve pas
   
 7. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA o lal kush te ka mesuar frengjisht mor?
  reve eshte ne femerore more edhe thuhet "la reve"
  kur nuk di per vete mos meso te tjeret se behesh qesharak
   
 8. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  oh oh oh, ha ha ha
  te lutem vazhdo keshtu, se jam aq shume i lodhur saqe pak i qeshur me ben shume mire !!!
   
 9. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  nejse ti ke mesuar ate frngjishten e shkolles
  jo ate letreren
  nuk ke faj
   
 10. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  po do te mesosh letersi hyr tek temat e letrareve
  ketu behet fjale per Korcen
   
 11. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  zot te lutem swim, mos ik vazhdo keshtu, jam gati te te paguaj !!! (e para here sot qe po qesh me gjithmend - ti meriton nje cokollate)
   
 12. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  po une per te qeshur kam ardh
  nuk kam ardh ne varim mer
  ndonje opinion per korcen ke??
   
 13. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  oh oh mos u nevrikos !!!
  e fitove nje cokollate me brockullat mbi frengjishten
   
 14. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  he mo o peshkatar,o artist i merituar
  ku je o?
  Apo u mbyte megjith varke
   
 15. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  o lal fol edhe pak sa te shtohen ca postime se paske muhabet ti
   
 16. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  shkova mora nje kafe tek makina e vetsherbimit,
  po te bej vetem nje :kiss: se skam kohe, kam akoma prape edhe pak pune
   
 17. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  ska gje per te qeshur ketu,jepni mendimin tuaj e lereni te qeshuren...me falni qe po nderhyj,po nga pergjigjet,tuaja cfare nuk keni ngateruar ketu,do te ishte me e kendshme te jepnit nje mendim personal...nderkohe qe ju jap te drejte per frengjishten...e sakte
  sa per mendimin tim,nqs korça do vazhdoje keshtu nuk ka per tu bere,edhe pse i ngelet emri parisi i vogel,por nqs se ka ndryshime pse jo mos quhet dhe parisi i madh....
   
 18. swimmer

  swimmer Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  lal po me dukesh si femer me ate palaçon aty
  apo je femer?
   
 19. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  oh mos shani, dhe ofendoni, qendroni COOL
   
 20. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Re: Korca,nje Paris i vogel.

  me falni nuk duhet te ofendoj,por nuk rezistoj dot,qe njerzit,nuk dine te dallojne ende nje here nga niku,po dhe nga fotoja...
  nqs do vazdhoni keshtu,mendoj se moderatoret do ken te drejte,tja u modifikojne kete teme...
  sepse ketu po behet chit chat...
   

Shpërndajeni këtë faqe