Korcaaaaaaaa!

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga korca, 14 Dec 2002.

 1. korca

  korca Primus registratum

  Korcaaaaaaaa!

  TE GJITHE KORCAREVE NE GJITH BOTENNNNNNNNN wassupppppppppppppp!
  ku jeni the gjith korcaret ne gjith boten i want 2 say 2 u ne vecanti te gjithve nga "RAQI QIRINXHI "DHE MATURES 2002
   
 2. enton

  enton Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  E patriote si te kam jo si bertet KORCAAAAAAAAAA.
  Me behet qejfi qe shikoj bashkeqytetrae te mij , dhe deshiroj tu degjoj zerin e mire. Pershendetje nga Enton., megjithese sjam matura 2002 njoh disa nga kjo mature.
   
 3. andi

  andi Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  pershendetje !

  edhe une kalove 2 vjet e gjysem te mbrekullueshem ne Raqi Qirinxhi para se te vija ne USA.
   
 4. albana

  albana Lara Croft

  Re: Korcaaaaaaaa!

  :rockband: :rockband: :rockband:
   
 5. ReA

  ReA Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  o korçare o hiç fare /pf/images/graemlins/wink.gif Siiiiiiiiiiiiiii :rockband:
   
 6. ElenaTrojes

  ElenaTrojes Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Pershendetje korcare, si ju kam? Si po ja kaloni?
  Ej, po ne te Themistokliut pranohemi apo jo ? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. adhamudhi_philly

  adhamudhi_philly Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  hollaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 8. nocturne

  nocturne Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  sa te jemi gjalle ne te Themistokliut, ju te Raqit ne kategorine e dyte keni per te ngelur, po ajde mo se po beja shaka, Korcare jemi, edhe nga nje konjak "ekstra" bashke do ta pime, (si qemoti).
   
 9. latifi

  latifi Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Po pse ooo kulacke jemi ne oo qe te pime konjak ekstra,ne nuk i ndahemi votkes,dhe po ta mbajti qasu njehere ketej dhe te shohim se cfare fisi je ...
   
 10. nocturne

  nocturne Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  ku ma ke vodken ti more latif, te ta tregoj njere fisin, po po ta mbajti edhe me fernete, po te duash edhe kacurels, vetem 30% e siper alkool te jete. Se jemi pe Korce neve de...
   
 11. Iness

  Iness Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Hihihi raki mani ... /pf/images/graemlins/smile.gif Qe 3 vjec jam bere tape nga kazani i gjyshit tim ne Drenove.. /pf/images/graemlins/tongue.gif
  "Nje dite vajta nga drenova, nje dite vajta..."
   
 12. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Eh Korca Ime!!!

  Me kujtohen tani, ndjese pacin:
  Theo Zoi /pf/images/graemlins/wink.gif
  Lord Extra
  Vaya Con Dios (gjirka) /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Maria (pandi)
  Pall Mall (shpetka) :smash:
  Van Essen (raqi cobani)
  ai pa emer (arjani) /pf/images/graemlins/tongue.gif
  Hard Rock Cafe (pub) (porecet) :thumbsup:

  Nuk e kuptoj pse qe mania qe te perdorim emrat e pronareve ne vend te emrave te klubeve, apo kot, mqs korca qe e vogel edhe e njihnim njeri tjetrin.
  Eh sa me shijonte frapeja aty...

  Nga diskot kam pas fixim Nirvanen, pastaj ajo u mbyll se u be Levis Strauss aty edhe filloi te me pelqente Buzuku (Dishot), Jorega? eh c'ka...=bodrume. Me koti pastaj ka qene Stari, edhe disko Parku.

  Kinemaja pastaj si shpirt, apo si kam marre edhe emrin, po ce do u dogj.. /pf/images/graemlins/frown.gif
  Teatri A.Z, Cajupi, shkoja shume rralle...
  Parku Rinia, eh sa cafkitnim aty...
  Bashta Themistokli = pushimi i madh (se une jam per te demokracise qe thoni juve)
  Morava, hehehehhehe tani ka edhe kryqin, nje gje me shume. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Iness

  Iness Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Sailor, he mo dhe ti u uruar se nuk u prish dynjaja per nje "vajta a shkova" /pf/images/graemlins/smile.gif
  Ma ke bere qejfin! :thumbsup:
   
 14. andi

  andi Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Mua vetem keto te sipermet me kujtohen qe para 8 vjeteve kur ika nga shqiperia.

  Nga klubi i gjirkes kaloja shumicen e paraditeve. Qe nga dita kur u hap. Shoku im me i ngushte punonte si banakier deri nga koha e luftes. Pijet e mia te preferuara fernet dhe campari. Kur bente vape pinim kapacka Ivi (a egzistojne tani ?)

  Shtepine e kam pasur 2 qoshka me lart se bashta e themistokliut

  Kurse Moraven s'besoj se ka korcar qe nuk i eshte ngjitur.
   
 15. latifi

  latifi Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Mo po lerini keto gjera se na besdisni filluat ju melankoniket,kujdesni se mos na filloni ndonje serenate tani.Nuk kujdeseni per prapanicen nuk e shikoni qe ben ftohte e vetmja gje qe duhet eshte nje ponc rakie e bere vete dhe nje skute e ngrohte e ngrohte natyrisht me meze...
   
 16. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Hehehe, kush je ti, kush je? /pf/images/graemlins/laugh.gif Se edhe une dy qoshka mbi bashten themistokli e kam pasur shtepine ose me sakte "mbi polenken" /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif Nga te dhenat (edhe nga ai shoku yt banakier ke gjirka) me rezulton se aktualish nodhesh ne Baltimore, right? Mos je gje ai ose ajo qe mendoj une?
  Check pm.
  :thumbsup:
   
 17. Juir

  Juir Forumium maestatis

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Ca mature Th.Germenji je ti Kati?Une jam 1999-2000.Pershendetje te gjitheve.
   
 18. Guest

  Re: Korcaaaaaaaa!

  KOOOOOOOOOOORCA!!!
  ...dhe te gjithe korcaret flene!!!
   
 19. Guest

  Re: Korcaaaaaaaa!

  :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:
   
 20. T[]

  T[] Forumium praecox

  Re: Korcaaaaaaaa!

  sailor ec merr lal se nji jave kam qe jamn kthy nga korca dhe kam nje raki mani,balle kazani boboshtice eshte /pf/images/graemlins/laugh.gif merr gotat dhe ec /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe