Korcaaaaaaaa!

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga korca, 14 Dec 2002.

 1. truth_hurts

  truth_hurts Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  sinqerish kam ikur shume e vogel por em kan thene keto te shpis qe ne e kemi pasur tek "3kateshet"qe jan afer xhiros..nuk e di a i kap foto:p
   
 2. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  pashe nje foto ketu qe e ka vne juliana dhe po mundohem ti kujtoj te gjitha gjerrat, dyqanet zyrat qe ndodheshin reth e rrotull (por jane shume vite qe jam larg dhe sjam kthyer dhe me vjen shume inat qe nuk i mbaj mend te gjitha)
   
 3. baci

  baci Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  dhe une jam nga korca

  pershendetje te gjithve dhe ne vencati korcareve sidomos korcarkave dhe drenovarkave
   
 4. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  ky/kjo duhet te jete me patjeter coban /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif
   
 5. truth_hurts

  truth_hurts Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  po ersekaret nuk i pershendete mo????
  hauahauahaaaa
   
 6. butterfly

  butterfly Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: kuklla..</div><div class="ubbcode-body">ky/kjo duhet te jete me patjeter coban /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif </div></div>

  funny
   
 7. korca4life

  korca4life Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  pershendetje o patriote
   
 8. korca4life

  korca4life Primus registratum

  Re: Korrrcaaaaaaaa!

  a ka ndonje pe te anes tone ketu mo
   
 9. kunder19

  kunder19 Primus registratum

 10. Nikolin Minga

  Nikolin Minga Primus registratum

  Re: Korcaaaaaaaa!

  Kush nga ju eshte ne Ko tani te na thote se sa ftohte ben? Sa te vine keto pashket se na mori malli.
   

Shpërndajeni këtë faqe