Kosova, Kundërshtari I Vetëm I Kombëtares Në Nëntor

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga Agjenti_007, 2 Nov 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  1446408189tifo-kuq.jpg
  Kombëtarja Shqiptare Sipas Të Gjitha Gjasave Do Të Luaj Vetëm Një Miqësore Në Datat E Lira Të Nëntorit. Kuqezinjtë Do Të Udhëtojnë Në Prishtinë Për T’u Përballur Me Kosovën.

  Kosovë-Shqipëri Pritet Të Luhet Më 17 Nëntor, Pas Kërkesës Së Bërë Nga Federata E Futbollit Të Kosovës pas triumfit të kuqezinjve në Armeni. Kjo ndeshje do të kthehet në një festë të madhe të të gjithë shqiptarëve pas kualifikimit historik në Europianin e Francës.

  Fillimisht u përfolën edhe përballje miqësore me Poloninë dhe Kroacinë, ndërsa Finlanda nuk ka preferuar të udhëtojë drejt Shqipërisë, duke bërë që bisedimet të shkojnë drejt bllokimit.

  Ndërkohë, në miqësoren e Prishtinës Kombëtarja do të ketë shumë risi, mes të cilëve edhe Milot Rashica e Rey Manaj, të cilët aktivizohen me Vitessen, respektivisht Interin.
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  LOKAJ OFENDON RËNDË KOMBËTAREN SHQIPTARE: UNE NUK I DUA ATA O VLLA.

  Komentatori i njohur, Andin Lokaj ka bërë një deklaratë të çuditshme pak para ndeshjes historike Angli – Kosovë.

  Lokaj deklaroi se nuk e do Kombëtaren e Shqipërisë dhe se e do vetëm të Kosovës. Këtë deklarat ai e tha në emisionin “Imazh” në Radio Televizionin e Kosovës, ku edhe është i punësuar transmeton Insporti.com.

  “Unë nuk e dua Shqipërinë o vlla, e dua Kosovën. Këto janë sene të babadimrit. Kosova e ka kombëtaren e vet, e ka shtetin e vet dhe e ka flamurin e vet”, deklaroi Lokaj.

  Shenimi i AIRBOURNE....e para ti KLYSH SERBIC,kujt i RRUHET per nje GOVNA si ty.

  E dyta: kur te vish ne Shqiperi qe te nxjerresh ate bycen e palare ne det,INSHALLAH del noi polic shqiptar dhe ti THY KRYET.

  ti PISANJOS do SERBIN APET dhe rri SHUME CIU.

  Vllazen UNE-tyna....seni,GENI dhe SPERMA e serbit!!!!

  Llaku noq....komb pa fare.
   

Shpërndajeni këtë faqe