Kroi I Bardhë

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Agjenti_007, 25 Oct 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit
  Një Krua I Rrallë Që Endet Mes Legjendave E Të Vërtetave Në Zemër Të Mirditës. Pa Rrugë E Pa Drita... Si Qëndrojnë Të Sëmurët Që Besojnë Në Këtë Vend?

  Si janë shëruar njerëzit dhe cilat janë vetitë e rralla kurative të këtij uji, jo thjesht në trajtë legjendash, por edhe nga ana shkencore.

  Një rrugëtim që nuk duhet humbur.
   
  Albo4Ever and MeKaNiKu like this.

Shpërndajeni këtë faqe