KU JENI ORE BURRELSA

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga gh, 17 Jan 2003.

 1. Don_Mondi

  Don_Mondi Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  or ti ton ma nxive jeten spo i hap dot


  na jep naj adrese per shkurt
   
 2. gh

  gh Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  o
   
 3. katina

  katina Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  une kam ikur nga burreli ne moshen 6vjecare, kam shkuar tek shkolla 31korriku, mesuesja e klases se pare ka qene Farie Kuka....i love that woman, she's my favorite teacher ever....i guess i'm burrelse ne thelb...holla
   
 4. Don_Mondi

  Don_Mondi Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  une tu u menu pse qenke kaq e urte lol

  te paska rraf faria te paska bo zbor
   
 5. katina

  katina Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  don mondo...eshte e kunderta...faria ka qen njesh dhe do te mbetet njesh...e mbaj mend me ra nje dite sepse po flisja me shoqen time dhe kur i thash mamit, ajo beri namin fare...qe atehere ajo me ka mbajtur ne maje te gishtave....pershendetje burrelsa
   
 6. HELENA

  HELENA Forumium praecox

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  wow keni bere dhe goxha thirrje aman mi aman se nuk humbi pazari per nje gjilpere
   
 7. standards

  standards Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  Ku jeni o Burrelsa se qe me 24 Qershor, 2004 01:28 nuk jeni dukur me hajde dukuni njere ku jeni futur.
   
 8. katina

  katina Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  burrelsat paskan frik me e tregu surratin.....hajde mo hajde se nuk do ju vrasim si mir doda...hahaha he's my man
   
 9. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  Pse s'e xjerr ti taten se ne te tjeret e kena nxjerre /pf/images/graemlins/wink.gif

  O marre me bo gjana te tjera........jo keto /pf/images/graemlins/wink.gif

  pS: Po Mir Doda cne :confused:
   
 10. katina

  katina Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  o dolcezza.....qetsohu mi goce...ne luft ti direkt....une perveten time e kam nzjerr koken por meqene se e di qe ktu ne forum ka burrelsa mendova qe nje llaf si ajo do ti sjelli dhe ato ne qender....ty te solli apo jo..persa i perket mir dodes....prej atij ca d,hje,s,in gjak lol
  ciao ylla njesha jeni
  muahhhhhhh
   
 11. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  :rolleyes: :eek: :rolleyes: Ne lufte una :rolleyes: :eek: :rolleyes:


  :wave:

  pS: Sikur te kisha vetem hallet e lufterave te chatit una..do isha lule!!
   
 12. katina

  katina Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  po mir dolcezza sa vjec je ti, se ndoshta nihemi ne bashk...ku i dihet...goca-e-urte ka mar flamurin e bardh...paq
   
 13. gh

  gh Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  O mafjozet e gjalle te burrelit luftrat kane kaluar histori e re po futet, a mos kaqene ndonjeri andej keto kohet e fundit dhe te na tregoje ndonje histori te re?

  te fala
   
 14. gh

  gh Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  X
   
 15. katina

  katina Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  une per vete ka 11vjet qe nuk kam qene ne burrel, nuk di dhe aq se ca bohet anej...po njerzit thone qe ne lufte ka qen dhe eshte...ku ta di un lali
  po hajt mirup
   
 16. gh

  gh Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  GEZUAR FESTEN E BAJRAMIT O PATRIOTE :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :thumbsup:
   
 17. Don_Mondi

  Don_Mondi Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  si jeni o popull

  ca kena naj te re knej???? nejse po serdha ktu para vitit te ri gezuar vitin e ri ene krishlindjet kush te jet katolik /pf/images/graemlins/tongue.gif

  hajd bofshi qef e pare kur te keni kohe
   
 18. standards

  standards Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  O Burreli po ku jeni ku jeni se paskeni humbur fare hajde se me duket se po e haroni fare njeri tjetrin po e humbni shoqerine vendlindjen origjinen dhe te gjotha ju shkoj jeta ne emigrim edhe mua me ju, si ce kemi nisur do te vije nje dite qe dhe po te na bjere te shkojme ne shqiperi do te na duhet nje shoqerus te na tregoje ruget dhe njerzit jemi bere si kembet e dhis. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 19. gh

  gh Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
   
 20. gh

  gh Primus registratum

  Re: KU JENI ORE BURRELSA

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  une jam 18 kam pas shkuar tek shkolla 31 Korriku jetoj tek lagja Partizani.
  po ti kush na je moj Paperina?
  te fala

  [/ QUOTE ]
   

Shpërndajeni këtë faqe