Ku mund te shkarkoj filma falas?

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga peshkaqeni, 23 Nov 2005.

 1. peshkaqeni

  peshkaqeni Primus registratum

  Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Ku mund te shkarkoj filma falas?
   
 2. regele

  regele Forumium maestatis

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Mireserdhe! Kerko neper forum dhe ke per te gjetur patjeter dicka! P.sh! Teme si kjo jotja ka ekzistuar dhe ekziston, prandaj nuk eshte e udhes te hapesh tema te reja, pa u ambjetuar mire me cfare ka ketu!
   
 3. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Shkarkoj apo ngarkoj?
   
 4. aleksia

  aleksia Primus registratum

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Filma falas gjen me DC++ une kete perdor per vete per filma muzike etj
   
 5. peshkaqeni

  peshkaqeni Primus registratum

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Puna eshte se nuk dua te perdor programe per shkarkime. Dua te gjej psh ndonje ftp.
   
 6. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Une e di nje faqe qe vllau im shum shpesh shkarkon filma falas ajo esht Mosfli.com vizitoj kete faqe dhe mundesh ta shikosh cilin film ta deshirojsh :)
   
 7. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

 8. bizi

  bizi Forumium praecox

  torrents are your friends :D
   
 9. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

  hd-torrents.org ki filma blu-ray i download me torrent po per me u regjistru duhet me ba donation me doket :S
   
  Al-Punk likes this.
 10. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  isohunt.com eshte akoma aktive ...
   

Shpërndajeni këtë faqe