Ku mund te shkarkoj filma falas?

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga peshkaqeni, 23 Nov 2005.

Rapid IPTV | Premium IPTV Subscription | IPTV | Internet TV
 1. peshkaqeni

  peshkaqeni Primus registratum

  Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Ku mund te shkarkoj filma falas?
   
 2. regele

  regele Forumium qytetaris

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Mireserdhe! Kerko neper forum dhe ke per te gjetur patjeter dicka! P.sh! Teme si kjo jotja ka ekzistuar dhe ekziston, prandaj nuk eshte e udhes te hapesh tema te reja, pa u ambjetuar mire me cfare ka ketu!
   
 3. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Shkarkoj apo ngarkoj?
   
 4. aleksia

  aleksia Primus registratum

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Filma falas gjen me DC++ une kete perdor per vete per filma muzike etj
   
 5. peshkaqeni

  peshkaqeni Primus registratum

  Re: Ku mund te shkarkoj filma falas?

  Puna eshte se nuk dua te perdor programe per shkarkime. Dua te gjej psh ndonje ftp.
   
 6. mirdita

  mirdita Quadratis circulari

  Une e di nje faqe qe vllau im shum shpesh shkarkon filma falas ajo esht Mosfli.com vizitoj kete faqe dhe mundesh ta shikosh cilin film ta deshirojsh :)
   
 7. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

 8. bizi

  bizi Forumium praecox

  torrents are your friends :D
   
 9. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

  hd-torrents.org ki filma blu-ray i download me torrent po per me u regjistru duhet me ba donation me doket :S
   
  Al-Punk likes this.
 10. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  isohunt.com eshte akoma aktive ...
   

Shpërndajeni këtë faqe