Kujdes qarkullon nje Android fakeapp me Trojan

Diskutime tek 'Blogosfera Shqiptare' filluar nga Poshnjari, 10 Jan 2018.

  1. Poshnjari

    Poshnjari Forumium praecox

    Kompani e sigurimit Symantec zbuloi një tjetër aplikacion të tipit Andorid.Fakeapp. Ky aplikacion imiton UI të Ueber, me synim për të gënjyer përdoruesit dhe të vendosin të dhënat e llogarisë së tyre që kanë në Uber.
    Artukulli i plote Kujdes qarkullon Android.Fakeapp Trojan që vjedh të dhënat!
     

Shpërndajeni këtë faqe