Kulmi i kulmit eshte......

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga kupidi, 23 Mar 2006.

 1. kupidi

  kupidi Primus registratum

  Kulmi i kulmit eshte......

  Hë pra..........
   
 2. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit ?? mos esht : je duke par tv dhe te del para nje person ne mes te kulmit /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 3. rO_k

  rO_k Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit ...?
  se ku e kam pa kete une po spo m'kujtohet /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Small e ke pa mos gje LANA ketu verdalle ???????
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Smallville o qife /pf/images/graemlins/laugh.gif O midhje, o specialist i midhjes dhe i peshkut, or Ilo Pinca /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. rO_k

  rO_k Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  specialist i artit te fishkellimes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi i Budallallikut:
  Ta mbushesh gojen me uje dhe ta afrosh ke soba qe te ziej /pf/images/graemlins/laugh.gif

  E kam me te thenme /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. genci

  genci Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi i Kulmit te Durimit eshte..

  Te dliresh orizin me doreza Boksit /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ... pse jo ?? provojeni /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. erinda04_05_88

  erinda04_05_88 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit eshte te jesh aq shume i uritue sa te te shkoj goja leng kur e hap nje lyps gojen dhe midis dhembve te atij te ket mbetur ndonje therime buke e shpifur!hahahahaha!e shpika vet tani! /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. erinda04_05_88

  erinda04_05_88 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  o kupido per zotin shume e vertete ajo qe ke shkruajtur!na fute ne mendime! /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/cry.gif
   
 10. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi i demelellikut eshte kur e martohesh me gru me barre /pf/images/graemlins/laugh.gif se perto ne me ja bo /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 11. Guest

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kulmi i demelellikut eshte kur e martohesh me gru me barre /pf/images/graemlins/laugh.gif se perto ne me ja bo /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]

  ....dhe kulmi i indiferentizmit, mos e pyesi me ke e ka /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Historia nuk thoshte nese gruja ne fjale kishte ngel me barre gjate nje orgjie /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. dimir

  dimir Forumium praecox

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi i kulmit eshte kur futem ne www.albfroumi.com dhe nuk gjej ndonje shkrim te ri, ose jam i vetmi user ne linje.
   
 14. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi ne futboll?
  Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!
   
 15. woooooow

  woooooow Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Po kulmi i shikimit?
  Kur ne nje dhome te erret,nga vrima e nje celesi shef nje plesht ne kurrizin e nje zezaku. /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 16. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi pertacise .?

  2 veta te ulur , ne nje dhome 4 m(katror)
  -thote i pari : -Per sa ore e ben nga aty ku je deri k'tu ke mua .?
  -Per 4 ore! /pf/images/graemlins/laugh.gif -ja kthen ky
  -Yyyyyy! /pf/images/graemlins/laugh.gif Pse re ça je ti avjon .? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 17. woooooow

  woooooow Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 18. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Po kulmi i shikimit?
  Kur ne nje dhome te erret,nga vrima e nje celesi shef nje plesht ne kurrizin e nje zezaku. /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]

  Se dijsha qe e kishe komshiun zezak /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. woooooow

  woooooow Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Nuk bohet llaf per mu aty /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 20. Kriseu

  Kriseu Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit eshte te hysh brenda nje sfere dhe te besh shu....en! ne nje cep.
   

Shpërndajeni këtë faqe