Kulmi i kulmit eshte......

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga kupidi, 23 Mar 2006.

 1. Kriseu

  Kriseu Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit eshte kur te jesh brenda nje sfere dhe te besh shu..en ne nje cep.!!
   
 2. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi eshte ti thote memeci shurdhit qe qorri po e shikon /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  /pf/images/graemlins/lol.gif
  Hahahahah lol!.. shif mire ket e kam then un , kopjace! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 4. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kuklmi i kulmit eshte te shkaterrosh valixhen qe mu deshen 2 ore per ta bere per te nxjerre 1 pakete cig se mu mbaruan /pf/images/graemlins/mad.gif
   
 5. policia

  policia Forumium maestatis

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit eshte te shkosh perpara deres se komshiut dhe te besh (me falini per shprehjen se nuk e kam shpikur une) nevojen. Pastaj ti biesh deres sse komshiut dhe ti kerkosh leter higjenike te fshish b.... (ky ishte kulmi i paturpesise)
   
 6. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  o kod po se pash re dreq per zotin /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 7. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi paftyrsise!.. postimi me lart! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Mir qe s'thote m'fal tjetra por guxon dhe duke ofenduar! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  iii o kod po ku e ke shkru ti re???

  une se pash fare!:D

  mos e tall bycen e vogel djali /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 9. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Uh la la sa e keqe tjetra! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  S'me beson eee .? /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 10. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  po une i pash te treja faqet e temes... nuk ke shkrujt gje /pf/images/graemlins/laugh.gif

  illuminami dear kodi! io aspetto! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 11. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Nuk eshte faji im qe moderatoret k'tu fshine cfare ti dale perpara /pf/images/graemlins/laugh.gif .

  Fitove ti k'saj rradhe, rradhes tjeter nuk do ta kesh te lehte /pf/images/graemlins/tonguee.gif .

  Megjithmend qe mbaja mend qe e kisha shkruar une diçka te tille, nejse.
  /pf/images/graemlins/kiss.gif .
   
 12. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kodi, ke nja dy kerkesa te pamjet e desktopit... /pf/images/graemlins/laugh.gif A shko i jep icik fill muhabetit? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  po as faji im s'eshte /pf/images/graemlins/laugh.gif

  hehehehe hajd te te puc /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 14. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi i kulmit eshte te bosh per vete kete alb-girl /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kjo eshte gje e thjeshte fare mer... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  mjafton mos genjesh, mos jesh mashtrus... si puna njerit ketu!
   
 17. RedKing

  RedKing Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi eshte te nxjerresh koken tek cepi i shpise dhe te veshe me vrap nga cepi tjeter te shikosh koken tende.
   
 18. RedKing

  RedKing Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi tjeter eshte te coshe prezervativin tek gomisti ose te gjuash penallti te kap topi shtyllen dhe ne replay te besh gol.
   
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi i KUlmit Eshte te Dish Ca eshte KUlmi ...
   
 20. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit eshte te fillosh te lexosh nga e para nje teme ne AF me 6938 faqe

  kulmi eshte te jesh i sinqerte ne AF

  kulmi eshte te regjistrohesh ne AF me emrin dhe mbiemrin autentik

  kulmi eshte te besh replike me veten tende ne nje teme
   

Shpërndajeni këtë faqe