Kulmi i kulmit eshte......

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga kupidi, 23 Mar 2006.

 1. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  <font color="red">Kulmi i Kulmit me ka ndodh mua /pf/images/graemlins/thumbsup.gif </font>
  Te kesh nje Qyp balte per Kursime shume e pamundur me i nxjerr leket nga ai , kisha rreth 40 mij lek dhe kur ngela pa lek e thyva qypin gjeta 100 Lireta /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 2. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit eshte te vesh bast se nuk do te vesh me bast
   
 3. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


  kulmi eshte te besh replike me veten tende ne nje teme

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/lol.gifnjof nje ketu qe e ben shpesh /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 4. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  E Gjetet KUlmin ???
   
 5. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  E Gjetet KUlmin ???

  [/ QUOTE ]

  anet dhe mesin kan gjetur /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Hajt Se Vitin Tjeter do i Gjejm Nai Gjo qe T Afrohena ...
   
 7. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Kulmi i shancit? - Te fusesh doren ne nje thes me femra e te xjerresh nje mashkull
   
 8. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  -E dini kush ështe kulmi i teknologjisë?
  -Të largosh një mushkonjë nga ekrani i komputerit me ndihmën e kursorit te mouse-it:).
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kulmi i shancit? - Te fusesh doren ne nje thes me femra e te xjerresh nje mashkull

  [/ QUOTE ]
  PO Thuje Tamom ALLA Shqiptarce Kte e Bab..


  Ne NJe Thes Me Pi.... Zura NJe k...


  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  hahhaha
   
 11. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i shpejtesise eshte te besh tumin nga kati i peste dhe te shkosh ta kapesh poshte pa ra ne toke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  Drejtoje tyten nga muri, dhe do rrish me vite te tera duke pritur kaken tende /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 13. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i kulmit eshte te jesh vrases me pagese dhe te besh ulje per pazaret me shumice.
   
 14. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  F_R_PD e gjete mbaroj si teme kjo /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 15. ssssssss

  ssssssss Primus registratum

  Re: Kulmi i kulmit eshte......

  kulmi i qejfit:
  te besh sex me nje grua me barre dhe goca te ta marri ne goje /pf/images/graemlins/tonguee.gif
  kulmi i shpejtesise:
  te bosh sh..en nga kati i 6 dhe te shkosh ne kat te pare ta kapesh pa rene /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe