Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga ersjada, 19 Nov 2003.

 1. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  gocat dashurojne me shpesh e me shpejt.po ama duan tamam.femra do pak dhe booooooooooom!!ra brenda!! [​IMG]
   
 2. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  nuk mund te nxjerresh perkufizime, se nuk eshte qe e kemi provuar dashurine nga ana tjeter e monedhes(dmth e kemi provuar vetem si goca e jo si cuna, e anasjelltas), por do thoja kete qe nga pervoja e jetes, dhe eksperienca e imja edhe e miqve te mij(miq femra e meshkuj)do dilja ne nje perkufizim jo perfundimtar qe: femra eshte ajo qe i shpreh me hapur ndjenjat se meshkujt, nderkohe eshte mashkulli ai qe dashuron me fort, pastaj ne nje teme te ardhshme mund te diskutojme se kush e vuan me shume nje dashuri te humbur mashkulli apo femra??
   
 3. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  jam dakort nice,se ai qe nuk e shpreh dashurine dashuron me fort...
   
 4. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Dolce, e verete qe varet nga tipi i personit por qe dashuria mund te kontrollohet edhe shume mire madje <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> apo po flisje per dashurine e verber (kur thone ka rene koke e kembe ne dashuri)?
   
 5. korcari12

  korcari12 Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Mendoj se te tere antaret ta diskutojne kete teme perseri nuk do dalim ne nje pergjigje te vetme: Per mendimin tim DJEMTE: <img src="/pf/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
   
 6. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  po te flesesh nga nje ane keshtu te pergjithshem duhete te thuash qe varet nga tipi i njeriut...qofte djale apo vajze...!!!
   
 7. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  per mendimin tim femrat bien me shpejt por dua te them dhe nje gje tjeter qe kur meshkuj bien ne dashuri bien kok e kembe dhe skerkojne asgje me shume nga jeta vetem te jen afer personit qe dashurojne femrat jane nje cik egoiste nga ky aspekt se nuk kenaqen kurr me ate qe kan eshte NATYRA e femres ne pergjithsi dhe si vej faj
  CEYAHHHHHHHHH LATER people <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
   
 8. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  jam shume dakort me ty.pikes i ke ran [​IMG]
   
 9. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  LILLY e di zakonisht kam gjithmone te drejte per fat te mire dhe te keq te timin sepse nga kjo gje kane dhe frige shumivca nga une jo si fizik flas menderisht <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dhe tjeter gje mos je valle nje nder ato femra qe percaktova me perpara po sma ha mendja je thjeshte ironike gje qe tek nje femer i shkon goxha <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehehe ciao drit
   
 10. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  hironine e kam,kete s'e mohoj. <img src="/pf/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> por ne kete rast ishte thjeshte aprovim.sa per friken e njerezve:keq t'i kuptosh e keq te mos i kuptosh!ec e gjeja fillin kesaj pune [​IMG]
   
 11. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  LILLY mjafton te provosh robi digjet tre ose kater her po nuk i kuptoj njerezit pastaj do thote qe ka probleme psiqike ose eshte mangut nga trute sepse ska mundesi mos te mesoje me gabimet qe ben gjate jetes adoleshenciale te saj per mendimin tim po ketu ste kejene as te jetosh adoleshencen ketu fanatizmi eshte duke i bere keq kesaj rinis sone te ardhshme per mendimin tim ceyahhhhhhhhhh later people <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
   
 12. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  meshkujt sepse nisen nga poshte, ndersa vajzat me ngadale sepse nisen nga lart <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
   
 13. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  ALINOS paske pase shume eksperienca negative me duket gjynof <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
   
 14. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  s'i kam hy kujt ne hise highlanderess! <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
  Megjithate doja te thoja se djemte e kane fizike dashurine, prandaj dhe bien me shpejt, kurse femrat (demek si i njof une femrat ne pergjithesi dhe veten ne vecanti) jane me te avashta sepse u duhet t'i mbushin mendjen vetes se duan (frika, pasiguria, interesi do ishin disa nga arsyet per ata qe po pyesin veten <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )...
   
 15. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  e ke shume gabim jo gjith meshkujt e kane mendjen poshte e perpjete gjithsesi si nder meshkuj si nder femra gjithmone gjeja e pare qe terheq eshte fiziku pastaj vijne tjerat nejse mendimi eshte i yti
   
 16. mostro

  mostro Putraku

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Bien me shpejt ata qe se kane kalu verdhzen akoma
   
 17. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  [​IMG]

  Tani e kuptoj pse im vella, edhe pse ma i vogel si rri me i ven <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
   
 18. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  pse ti vellan tend shef akoma bah <img src="/pf/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
   
 19. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Pshttttttttt, ketej jam une e s'kam kohe me editu <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...mos ma hiqni perqendrimin <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
   
 20. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  KORDELJA lol perqendrimi i yt eshte kenaqesia ime yllo po gjithsesi relaks eshte motoja ime <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> e kuptove mesazhin me duket se po bejme shaka nqs se ke kuptuar <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
   

Shpërndajeni këtë faqe