Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga ersjada, 19 Nov 2003.

 1. MICHELLE

  MICHELLE Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  vajzat dhe kjo dihet
   
 2. kotele

  kotele Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  DASHURIA E BURRIT ËSHTË NJË GJË E VEÇANT E JETËS, [​IMG]
  NDËRSA E GRUAS ËSHTË
  GJITH JETA E SAJ. [​IMG] [​IMG]
   
 3. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Un them djemt bien me shpejt.

  Kaq
   
 4. stellina_sister

  stellina_sister Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  une e mendoj si highlanders [​IMG]
  besoj se vajzat bien ne dashuri me shpejt por kur bien djemt bien me t'vertet..
   
 5. platinumvl2000@yahoo.co.u

  platinumvl2000@yahoo.co.u Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Mendoj nje djale mund te bjeri ne dashuri ndaj nje femer vetem nqs ajo eshte e sinqert.Te flasim per ne shqipetaret
   
 6. ana-die-teufelin

  ana-die-teufelin Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  kam idene se nje djal mund te bjere ne dashuri edhe nese ajo mund te jete shejtane
   
 7. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  une boll jam po me mua dashurohen njerezit e gabuar!!!
   
 8. zog

  zog Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?


  une them; meshkujt sa here qe u ngrehet, femrat sa here qe u ngrehet. qe ta gjeni duhet me dit kujt i ngrehet me shpejt e me shpesh "koka e kaprollit", femrit apo mashklles. <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
   
 9. platinumvl2000@yahoo.co.u

  platinumvl2000@yahoo.co.u Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Edhe ndodh por megjithate NQS vajza prap eshte njeri e sinqert(prap)!! <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
   
 10. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Nje thenie thote "djali s'e leshon njeren dege pa u kapur per degen tjeter".Une mendoj se cunat dashurohen me shpejt por kryesisht me gocat qe s'jua varin,ndersa gocat me idealin e tyre. [​IMG]
   
 11. gerald21

  gerald21 Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  ne pergjithesi shkopi i qorrit
  dhe syni i beqarit
  nuk e dine ku bie
  po per kete pune femrat ja marrin mashkullit
  ne kthese
   
 12. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  [​IMG]
   
 13. maty

  maty Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  Absolutisht jo !!!!!
  Nuk jam dakort me ty (respektoj mendimin tend)
  Besoj se varet thjesht nga personi!
  Spse te gjithe jemi te ndryshem!
   
 14. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

  E po kjo dihet. Femrat!
  [​IMG] E keqja eshte ke dashurojme?? [​IMG] Ato qe nuk e meritojne! :tipsy:
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Femra. Dhe femra kur bie ne dashuri i shtohet deshira per seks, kurse mashkulli kur bie ne dashuri, i pakesohet.
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Mendoj që vajzat bien më lehtë, por meshkujt dashurojnë më fort.
   
  joetisti_ likes this.
 17. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Meshkujt si natyre e Bute qe jane :p
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po te nisesh se djem jane ata qe ne disa raste, te fundit, kane vrare veten per dashurine, po. Por, personalisht, kam ndiere force dashurie femre qe... c'te te them.
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ti ke krijuar pershtypjen sepse do te kesh pare vetem djem te dashuruar :) (qe jane natyrebute)
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kot e kane disa femra qe duan qe mashkulli qe pelqejne te dashurohet me to. Mashkulli kur dashurohet (te pakten kur dashurohet shume-shume), as te prek me dore fare. Kete duan? S'e besoj :)
   

Shpërndajeni këtë faqe