Kush e gjen ??

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga njemijeenjeenjedite, 4 Feb 2004.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: KUSH E GJEN

  jo re desha me i ra rruges gjat me ket rast bojsha edhe ca muskuj tuj mbush e zbraz bidona /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. abs

  abs nuk e di...

  Re: KUSH E GJEN

  Ku bluhet mielli? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Ne te kater anet e dynjase.
   
 4. edion1

  edion1 Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Kush e gjen ?

  Dy kalores kishin per te bere gara me kuaj . Ishin vene shume baste per garen , dhe te dy kaloresat ju ishin premtuar shuma te medha lekesh po te humbnin garen . filloj gara , dhe te dy po ecnin shume ngadale sepse secili donte te humbiste . ne gjysem te rruges takuan nje plak , dhe po i kerkonin keshille se c'far te benin . mbasi u mendua pak , plaku ju tha dicka , dhe te dy i hipen kuajve dhe po i ngisnin me shpejtesi shume te madhe . C'fare ju tha plaku ?
   
 5. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: KUSH E GJEN

  Plaku u tha te nderronin kuajt njeri me tjetrin .

  Shpjegimi: ne kete menyre kaloresi qe do mberrinte i pari ne finish ne fakt do kishte kalin e atij qe do mberrinte i dyti.Kshuqe kali i tij do mberrinte i dyti dhe ne kete menyre ai do fitonte.
   
 6. edion1

  edion1 Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  yep....
   
 7. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: KUSH E GJEN

  Kur i ke mesu ti keto gjeagjeza ,brezi yne i ka harru... /pf/images/graemlins/wink.gif A ke ndonje tjeter me na servir??
   
 8. abs

  abs nuk e di...

  Re: KUSH E GJEN

  Çuni i Çapit eshte babai i Çipit. Ça e ka Çapi çunin e Çipit?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Çuni i Çipit , nipi i Çapit :devil:
   
 10. abs

  abs nuk e di...

  Re: KUSH E GJEN

  /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 11. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: KUSH E GJEN

  itso sa shpenzove qe e gjete me qafsh muve........


  P.s
  ckemi andej belgjika...
   
 12. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  5 sec per rikujtim, se e dija /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Belgjika si gjithmone.
  Kur ke ndermend ta besh ate xhiron ketej ti ? :wave:
   
 13. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: KUSH E GJEN

  Prindi me djalin plus femiu i djalit! :wink:
   
 14. abs

  abs nuk e di...

  Re: KUSH E GJEN

  Kola :idea:
   
 15. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Them se eshte e Andit.
  Llogjikisht ashtu i bie.
   
 16. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: KUSH E GJEN

  Na e shpjego te pakten llogjiken qe perdore per te arrite ne nje te tille "rezultat"...

  Une per vete s 'ia kam idene! :confused:
   
 17. SkenderbegaS

  SkenderbegaS Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  KUSH E GJEN KYT SE ASHT E LEHT:
  --------------------
  ASHT NJI PESHKATAR , ka nji lunder dhe do t kaloj n anen tjeter te lumit, nji laker , nji dhi , nji ujk , lundra mban veç 2nga objektet tona ( p.sh ,ose peshkatarin me ujkun... ) por po t e lajn dhin me lakren n anen tjeter dhia han lakren ! ( po t marrin lakren han ujku dhin ?) [ si vepron ai per t transportu te gjith ne anen tjeter te lumit ? ]
  /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 18. hot

  hot Hotgirl

  Re: KUSH E GJEN

  kjo esht e vjeter shum /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ana A: dhia, lakra, ujku

  peshkatari mer dhine te paren dhe e con tek ana B, ujku nuk e ha lakren
  kthehet prap tek A dhe mer ujkun me vete ksaj rradhe dhe e kalon tek ana B,
  kur kthehet per ne A, mer dhine me vete, e le tek A-ja, edhe mer lakren me vete e niset per ne B.
  e le lakren tek B-ja...kthehet perseri tek A-ja..mer dhine edhe e con tek B-ja edhe dhine.

  Ana B: dhia, lakra, ujku

  (tashti si bot llogarit ju qe ujku po ti teket ha ene peshkatarin, ene po te dije ti japi varkes shko e ha ne dhine ne ngel vec lakra..po t'mos ta ket hor dhia lakren para se t'niseshin kur se pa njeri me sy /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif )
   
 19. Sirena

  Sirena Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Kola /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 20. Sirena

  Sirena Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Ti e di qe une e di...keshtuqe po le ta gjejne te tjeret /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe