Kush e gjen ??

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga njemijeenjeenjedite, 4 Feb 2004.

 1. SkenderbegaS

  SkenderbegaS Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  brrava shot je e skjut per shpirt t' albertit , hallall buken e kallamoqit /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif :thumbsup:
   
 2. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Po Kola pra.Apo do shpjegimin?OK.

  Propabiliteti qe dikush te marri 0 pike ne nje provim te tille(v/r)eshte shume i vogel, ne mos gabohem1/2 ne fuqi te dhjete =0,00097,pasi edhe po te mos dish asnje pergjigje,me shans i bie te gjesh pese.Shto ketu dhe fatkin qe kandari shkon me shume drejt gjetjes se pergjigjes se sakte,i bie qe propabiliteti qe te kemi nje flete me zero pike eshte shume afer zeros.
  Atehere me siguri kemi te bejme me nje gabim shpejtesie.Dikush ka ngaterruar sistemin e pergjigjes(v me r)dhe ky dikush po te mos e kishte bere kete gabim shpejtesie,do kishte 10 pike qe do te thote logjikisht ka qene Kola ose nxenesi me i mire,ANDI.
  Por shanset jane me te medha per Kolen.
  Po ti mor çurçill boll na le kohe,na ke dale borxhi,keshtuqe mund te na e japesh pergjigjen.
   
 3. Dilja

  Dilja Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Për mendimin tim ajo me notën 0 ka qenë detyra e Rojtarit. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 4. beb

  beb Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  kur e blen buken dhe e ha rruges, si ja ben?
  he kush e gjen :idea:


  :lol:
   
 5. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: KUSH E GJEN

  Edhe une pergezohem se e paskam gjetur dhe te pergezoj per pergezimin qe i bere vetes.
   

Shpërndajeni këtë faqe