Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Erind, 12 May 2003.

 1. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  gjejeni.... :book:
   
 2. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Epshi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. mostro

  mostro Putraku

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  errne diskale ose carje kockash ne grad te funit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Guest

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  o cun po ti i paske thy si paske me ernia ato kockat e kurrizit! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. Guest

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Per mua sot per sot o chati... per ne shqipet o bo alforumi.... ne mazalla se po na gje njeri vaksine! :shrug:
   
 6. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Seksi er ti seksi. O dhe smunje ngjitse. :wub:
   
 7. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  chat chat :goofy: :goofy:
   
 8. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Injoranca & budallalleku! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Si te paska bere chati tu moj mace,merre merre,e paske gjetur edhe ti kenaqsine e jetes tende.
   
 10. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  ncuq
   
 11. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  hapja gojes /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 12. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  /pf/images/graemlins/wink.gif "ncuq"
   
 13. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Dashnia dhe rakia! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  neqoftese per ty jan semundje!!! per mu jo.
  "ncuq"
   
 15. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  ene mu me kishte vajt ne menie ... po nuk e shkrujta se kjo semundja ketu nuk qenka ngjitese /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 16. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  :rolleyes: sars dhe sida
   
 17. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  PO qe kur u be SARS semundja me e perhapur ne bote?? :rolleyes:
   
 18. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  "ncuq"
   
 19. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Po qe ne shqiperi jane thashethemet,e ne bote eshte injoranca
   
 20. Ema

  Ema Goddes

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  ...reumatizma e trurit! :angel:
   

Shpërndajeni këtë faqe