Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Erind, 12 May 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  ho me pra mo..hec se po tnimoj..kishte qone gripi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Ilir Bllaca

  Ilir Bllaca Primus registratum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Hoti esht semundja me e keqe. Un s'rri dot pa ja par pak ato bu..et e saj, me falni fotografine e saj ne ket forum.
  Ma kenaqe moj hoti, ma kenaqe. Ups, me kenaqe moj hoti me kenaqe doja un me thon. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  po per popllin munohena edhe ne :tipsy:
   
 4. Ilir Bllaca

  Ilir Bllaca Primus registratum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  Ne emer te popullit Hoti, Faleminderit /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. mostro

  mostro Putraku

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  thashe e themi ven e pa ven shkatarro njeriun i ul vlerat dhe e ben te pavlefshem /pf/images/graemlins/laugh.gif
  semundja nr 1 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. hot

  hot Hotgirl

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  ajo esht putrako!! dallaverja!! e kam thon una /pf/images/graemlins/wink.gif
  shif mua ti /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. cukolja

  cukolja Primus registratum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  per aids e keni fjalen ju :confused:
   
 8. njemijeenjeenjedite

  njemijeenjeenjedite Primus registratum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  mo r keqja smunje eshte hajvonlleku
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Kush eshte semundja me e perhapur ne bote?? !!

  KAq e ...
   

Shpërndajeni këtë faqe